At Mı ? Ayı Mı? Kaya Mezarımı Dersiniz | Define işaretleri ve anlamları

At Mı ? Ayı Mı? Kaya Mezarımı Dersiniz

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
Ustalarım Dostlarım aslen balık avına gittiğim bir yerde karşılaştığım bir yer biraz inceleyip resimlendirdim sizlerinde fikirlerini ve bilgilerini almak isterim resimleri yorumlarsanız sevinirim

Uzaktan resimlediğim kayanın üzerindeki at mı yoksa ayımı seçemediğim yada doğalmı karar veremediğim

kayanın yanındaki diğer kayadaki işaretler dikenli çalılıktı telefonu içeri sokup çektim flashla parlama yaptığından net görünmüyor

C işaret

Ters 3 işaretide var

başka resimlerde var o mermer gibi ana kayanın yanındaki kayaların resimleri ayı pençesine benzettiğimde oldu onlarıda ekleyeceğim. değerli bilgilerinizi aktarırsanız memnun olurum

cantar

Kullanıcı

karşıdaki tumuluse bakan bu yer iyi bir çalışma ile sonuca ulaşır kayalık alan iyice irdelenmeli....ben olsaydım nasıl yapardım mantığı çalıştırılmalı bence......

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
değerli kardeşim,uzun bir dönem ve yoğun bir yaşamın görüntüleri. doğal olmaları düşünülemez bile. yalnız bu görüntülerdeki tek sıkıntı, ayrı ayrı ve detaylı çekim olmaması,giriş noktalarının görünmesini kısıtlamış.

burda işçilik yok demek bu işi bilmemektir. olduğu alan içinde mahzenler çıkar.

bunun ön istikameti hakeza öyle.

bir hayvan başı. kim ne kabul ederse etsin. ön bakış istikametinde mezar.
içinden bir kaç tanesini aldım. traşlanmış ve yarık görünümlü kayaların ben tamamı demek istiyorum ,bir gizemi barındırıyor.
tespitin yönteminide bizler kadar bilen bir kardeşimizsin. beceri sana kalıyor. ama baktığında dediğimiz gibi değilse yorumun sorumluluğuda bizimdir. sağlıcakla ALLAH a emanet ol.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
WWLXJY.jpg

Sol tarafından girişli yerin var,okuda dikkatten kaçırma derim,Sondan 2.resimin solunda tam yazının altında kasa olacak dikkat etmişsindir Zebun Usta

Son düzenleme:

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
karşıdaki tumuluse bakan bu yer iyi bir çalışma ile sonuca ulaşır kayalık alan iyice irdelenmeli....ben olsaydım nasıl yapardım mantığı çalıştırılmalı bence......
teşekkürler ustam değerli yorumların için fakat bu ayımı atmı karar vermemde yarımcı olursan sevinirim

değerli kardeşim,uzun bir dönem ve yoğun bir yaşamın görüntüleri. doğal olmaları düşünülemez bile. yalnız bu görüntülerdeki tek sıkıntı, ayrı ayrı ve detaylı çekim olmaması,giriş noktalarının görünmesini kısıtlamış.

burda işçilik yok demek bu işi bilmemektir. olduğu alan içinde mahzenler çıkar.

bunun ön istikameti hakeza öyle.

bir hayvan başı. kim ne kabul ederse etsin. ön bakış istikametinde mezar.
içinden bir kaç tanesini aldım. traşlanmış ve yarık görünümlü kayaların ben tamamı demek istiyorum ,bir gizemi barındırıyor.
tespitin yönteminide bizler kadar bilen bir kardeşimizsin. beceri sana kalıyor. ama baktığında dediğimiz gibi değilse yorumun sorumluluğuda bizimdir. sağlıcakla ALLAH a emanet ol.
evet ustam dediğin gibi heryerini güzelce resimlemek gerekirdi ama ben gittiğimde gün batmak üzereydi hemen dikkatimi çeken yerleri resimledim. ustam tespitlerinde çok haklısın @cantar ve @Erdem ustaların gösterdiği kaya gözlem ile orda çözümledim işte bu atmı ayımı onu çözmeme gerek ilk bana at gibi gelmişdi daha iyi resimlerle inceleyince ayı olduğuna kanaat getirdim siz kıymetli ustalarımında değerlendirmelerini almak istedim ayı ise 400 mt ilerde 100 metrelik şelale var karadan ulaşım yok su yolundan gitmek gerekli oraya gidecem at ise şahlanmış at ozamanda zirveye gitmek gerekecek onun için ne olduğunu belirlemek önemli

Sol tarafından girişli yerin var,okuda dikkatten kaçırma derim,Sondan 2.resimin solunda tam yazının altında kasa olacak dikkat etmişsindir Zebun Usta
evet ustam bu dediklerin doğru kasa ve mezar var

İşte at veya ayı hangisi sizce

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
teşekkürler ustam değerli yorumların için fakat bu ayımı atmı karar vermemde yarımcı olursan sevinirim

evet ustam dediğin gibi heryerini güzelce resimlemek gerekirdi ama ben gittiğimde gün batmak üzereydi hemen dikkatimi çeken yerleri resimledim. ustam tespitlerinde çok haklısın @cantar ve @Erdem ustaların gösterdiği kaya gözlem ile orda çözümledim işte bu atmı ayımı onu çözmeme gerek ilk bana at gibi gelmişdi daha iyi resimlerle inceleyince ayı olduğuna kanaat getirdim siz kıymetli ustalarımında değerlendirmelerini almak istedim ayı ise 400 mt ilerde 100 metrelik şelale var karadan ulaşım yok su yolundan gitmek gerekli oraya gidecem at ise şahlanmış at ozamanda zirveye gitmek gerekecek onun için ne olduğunu belirlemek önemli

evet ustam bu dediklerin doğru kasa ve mezar var

İşte at veya ayı hangisi sizce

At'tan daha çok Ayı olacak usta dediğin gibi tırnak izleride mevcut,ALLAH Rast getirsin,Bence Ayı.

Üst Alt