Avatar Denen Resmim.. | Define işaretleri ve anlamları

SEVALİ

Kullanıcı

1 ay veya daha uzun süredir kullandığım avatar olarak kullandığım resmimi yorumlamanızı rica ediyorum..

Bu resimleri şu an tek odaklı olarak yorumunuza sunuyorum..

İşlerimin şehir dışında olması sebebi ile size iletişimimin olanak sağladığı zamanlarda cevap verebilirim..

Sizler gibi ustalarımızın yorumuna sunmamda ki amaç diğer paylaştığım konulardan daha önemli düşün düğümdür..

Resimler yakın ve uzak çekimdir..

Resimlerim dere içerisinde ve derenin son bulduğu yer olup köy yerleşiminin doğu yönünde ilerleyip güney doğu yönünde son bulmaktadır..

DRAGON-34

Kullanıcı
bu resimin ortasındaki kayadan ve altından şüpheliyim o kadar

HalidBinVelid

Kullanıcı
2.nci resimdeki ortadaki kayalar dayanmışlar sanki birbirlerine.
mahzen girişi veya odaya giriş olabilir.
ortada duran kayanın tam karşısında oyma işareti görüyorum sanki bir kaç açıdan daha fotoğraf olsa daha iyi yorumlarız.

karanar

Kullanıcı

bölge kaya mezarlarına çok müsait görünüyor.kaya yapıları da öğle. yukarıda işaretlediğim yerlerde boşluk ve değerli testleri yapmanı öneririm. tabi işaretlerle desteklemen lazım. küçük işaretlerin hiçbiri bu açıdan görünmüyor. başarılar.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

muhterem arkadaşım ,önemli olduğunu bu kare veriyor.
sol üsteki ayrılmış baktığı istikamet araştırılmalı.
diğeri ben burdayım diyor. bir kaç yer traşlama ve oyma şeklinde olayın detaylarını veriyor.
yalnız giriş suratın istikameti olmayabilir. veya birden fazla olabilir. o ihtimalde fazla görünüyor.
bazı noktalar giriş burdan desede fazla uzatmadan alanın güzelce incelenip tespiti yapılmalıki yanılgıya düşülmesin değilmi. sağlıcakla.

SEVALİ

Kullanıcı
bu resimin ortasındaki kayadan ve altından şüpheliyim o kadar

2.nci resimdeki ortadaki kayalar dayanmışlar sanki birbirlerine.
mahzen girişi veya odaya giriş olabilir.
ortada duran kayanın tam karşısında oyma işareti görüyorum sanki bir kaç açıdan daha fotoğraf olsa daha iyi yorumlarız.

ustam baktıgı yerde kilise varmıdır , önünden veya arkasından tarihi yol diyebileceğimiz bölgeler varmıdır.

bölge kaya mezarlarına çok müsait görünüyor.kaya yapıları da öğle. yukarıda işaretlediğim yerlerde boşluk ve değerli testleri yapmanı öneririm. tabi işaretlerle desteklemen lazım. küçük işaretlerin hiçbiri bu açıdan görünmüyor. başarılar.

@karanar ustamın dediği kaplumbağa başında
Değerli testi yap ustam
Altında ve çevresinde boşluk bakıldığında
Sonuca ulaşılır

muhterem arkadaşım ,önemli olduğunu bu kare veriyor.
sol üsteki ayrılmış baktığı istikamet araştırılmalı.
diğeri ben burdayım diyor. bir kaç yer traşlama ve oyma şeklinde olayın detaylarını veriyor.
yalnız giriş suratın istikameti olmayabilir. veya birden fazla olabilir. o ihtimalde fazla görünüyor.
bazı noktalar giriş burdan desede fazla uzatmadan alanın güzelce incelenip tespiti yapılmalıki yanılgıya düşülmesin değilmi. sağlıcakla.

BİRDE BURDA Kİ KASALARIDA ARAŞTIRMADAN GEÇME

Tüm dostlarımın yorumları için çok teşekkür ederim..

Üst Alt