Ayi Isareti Ve Karninda Da Yavrusu. | Define işaretleri ve anlamları

Ayi Isareti Ve Karninda Da Yavrusu.

ersan

Vip Üye
ustalarim buyurun bir hirsiz isareti bunu bir arkadass gunderdi benim resmim deyil .

wolf_52

Kullanıcı
ersan ustam emeğine sağlık güzel işret... inini bulmak icap eder.. oyma ve arka bacağı aynı yöne bakıyorr... bakdığı yönde ve varr... mağra olbilcek bir yer olmalı.... şelalee nersinde şelaleye yakın olur genliklee....

ersan

Vip Üye
ersan ustam emeğine sağlık güzel işret... inini bulmak icap eder.. oyma ve arka bacağı aynı yöne bakıyorr... bakdığı yönde ve varr... mağra olbilcek bir yer olmalı.... şelalee nersinde şelaleye yakın olur genliklee....
ustam bu yere ta gitmedim incelemeye cubuklasrlan
sade bir yardim istiyor nerede ne aranacani.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Şu ayıyi bi arkadaşımız çizebilir mi. Göremedim.

sadece ön baş kısmı benzetilmiş. aslında ön kaya üzerinde bile bir çok işçilik görünmekte olup nedense tek resim göndermişler ustamıza.
başka bir benzeyen kısım varsa gören aydınlatsın.

wolf_52

Kullanıcı
ersan ustam bu eşkiya bu kayya bir de kasa yapmış benim kantimce ve örme yere x koydyğum yere dikaat et....... ayının yavrusu muhtmelen bunu ifade etmek istemiş... aynın kendisi içinde inini bulmak icap eder bu taşı etraflıcana kontorl ediver... in olbilcek yerleri kaçırmaa doğal görnümlü mağra varmı burlarda araşdır ağazı örtülü sarmşıklı bir yer olbilr bu şelaleye doğru arşdırma yapp...

Üst Alt