Ayı Kafası | Define işaretleri ve anlamları

Ayı Kafası

enespasa

Kullanıcı
avda gezerken sadece baklavaya benzeyen taşın resmini çekecektim sol taraftaki şekle bir bakabilirmisiniz

enespasa

Kullanıcı
yorum yapacak arkadaş yokmu buna, soldaki şekil normalde yakından gözükmüyor resimi bilgisayara atınca ben farkettim sadece baklavaya benzeyen taş uzaktan gözüküyor

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
değerli kardeşim,bir resim ve çok silik bir görüntü olması,yanlış bilgi vermeme adına ,istenilen yorumu haklı olarak almaz.
bilgi isterken verilecek görüntünün yeterli olması gerekir değilmi. sitemiz ustaları afaki yorumlardan aşırı imtina eder.

kast ettiğiniz daire içine aldığım yer ise kaya bile olduğu resimden anlaşılmıyor.
resmin bütününe baktığımızda, o noktada gözü bile olan bir varlık görünüyor gibi.
kayaların yerleştirme olduğu ve baklava dilimi dediğin yerin alt kısmının ise traşlanmış görüntüsü var.işçilikli bir görünümde. bu bulgulara cizim noktamızın bakışıyla parelellik arz ettiğinden ,ön kısımdan girişli bir yer olma ihtimalini doğuruyor.
yapacağınız bir boşluk tespiti konuyu aydınlatacaktır. sağlıcakla.

enespasa

Kullanıcı
değerli kardeşim,bir resim ve çok silik bir görüntü olması,yanlış bilgi vermeme adına ,istenilen yorumu haklı olarak almaz.
bilgi isterken verilecek görüntünün yeterli olması gerekir değilmi. sitemiz ustaları afaki yorumlardan aşırı imtina eder.

kast ettiğiniz daire içine aldığım yer ise kaya bile olduğu resimden anlaşılmıyor.
resmin bütününe baktığımızda, o noktada gözü bile olan bir varlık görünüyor gibi.
kayaların yerleştirme olduğu ve baklava dilimi dediğin yerin alt kısmının ise traşlanmış görüntüsü var.işçilikli bir görünümde. bu bulgulara cizim noktamızın bakışıyla parelellik arz ettiğinden ,ön kısımdan girişli bir yer olma ihtimalini doğuruyor.
yapacağınız bir boşluk tespiti konuyu aydınlatacaktır. sağlıcakla.

enespasa

Kullanıcı
resmi aşağıdan yukarı yani boyumdan yukarı doğru çektim yer çok sık dikenlik var iyice yaklaşmadan resmi çektim burası biz avcılar kırma der yani v harfinden biraz daha yuvarlak bir vadi diyeyim karşıdan bakınca solda bu resim sağ tarafa bakınca küçük bir oda gibi mağara yalnız inmek riskli bi yer var içeride resim filan yok yani boş mağara

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
anladım kardeşim,anladımda ,o hayvan doğruysa ,ki büyük ihtimalle doğru ,neden o kısma bakıyor değilmi.boşuna yapıldığını sanmam.
riskli yer diyorsun. elbette dibini göremediğimiz göle girmeyeceğiz. sağlık ve sıhhat en büyük nimettir. sağlıcakla.

ECE07

Kullanıcı
İkizceli ustam yanılmış ta olabilirim, konu sahibi arkadaş sanırım burayı kastediyor, bakış yönüne ait resim varsa yükleyin. ustam size katılıyorum resim çok kısıtlı. Resimlemek bile bu kadar riskli ise araştırma yapmak imkansız gibi görünüyor. Önce can güvenliği diyorum.

ECE07

Kullanıcı

Resim her ne kadar çok uzak çekim olsa da işaretlediğim yüzeylerde dikkatimi çekin yerler oldu. Kesin karar verebilmek için yakın mesafeden görmek gerekir.

Üst Alt