Ayımı Kurtmu ? | Define işaretleri ve anlamları

Ayımı Kurtmu ?

cesur58

Kullanıcı

ustalarım resim net değil ama gördüğünüz kadarıyla bu dogalmı yoksa işçilik varmı siz neye benzetiyorsunuz bir zahmet yorumlarınızı alabilirmiyim

cassabalee

Kullanıcı
dediğiniz gibi resim net değil siz daha net olarak çekiniz bulanık olduğu halde ve zebun kardeşimde söylediği gibi evet bir kurt baktığı yön ile net resimleri lazım kolay gelsin

ASİAVCI

Kullanıcı
bu resim sitemiz üyesi KAREKUKIR TARAFINDAN TELEVİZYONDAN cekilmiştir sivasta av yapanları izlerken daha önce bende paylaştım bunu bul yeri işaret güzel

cesur58

Kullanıcı
bu resim sitemiz üyesi KAREKUKIR TARAFINDAN TELEVİZYONDAN cekilmiştir sivasta av yapanları izlerken daha önce bende paylaştım bunu bul yeri işaret güzel
Ustam bu yeri çok iyi biliyorum bu resmide ben çekmistim ama ustünden cok zaman geçti duruyomu kırdılarmı bilmiyorum ama gidip bakacagım inşallah siz tividede görmüşünüz gerćekten kurt işareti dimi

wolf_52

Kullanıcı
pusudaki kurt güzel işaret...

cesur58

Kullanıcı
Slm ustalarım bugun kurt işaretine gittim aynen duruyor ama sadece o aćıdan bakınca kurt kafası gibi duruyo diger açılardan bakınca hiçbir alakası bike yok yeri çok zor yanına fazla yaklasamadım ama görebildigim kadarıyla hiçbir sekilde iscilik yoktur tamamen dogal bir oluşum çektigim fotoları atacagım birde video çektim ama onu nasıl yüklicemi bilmiyorum .saygılar

Üst Alt