Aynı Bölgede Çeşitli Delik Ve Oyuklar | Define işaretleri ve anlamları

Aynı Bölgede Çeşitli Delik Ve Oyuklar

grom

Kullanıcı
Öncelikle herkese merhaba, size bir kaç işaret göstereceğim ve hepsi aynı bölgede, birkaç metre arayla durmaktalar. Yalnız çevre fotoğrafları elimde olmadığı için pek düzgün bir anlatım olmayacak, şimdiden kusura bakmayınız. Ustalardan yorumlarını bekliyorum. Lütfen açıklamaları okumaya gayret edin.

Başlayalım;

İşaret parmağınız ile, baş parmağınızla birlikte bir yuvarlak yaptığınızda çıkan boyut genişliğinde bir delik (Keşke otları alsaydım içinden şimdi fark ettim. Ben resimleri çekerken içinde kurbağa vardı):

Bu deliklerin baktığı yerde böyle bir işaret var (Ayrı işaretler midir yoksa birleşik midir bilemem. araları aşağı yukarı 10-20 metre ama o delik net olarak bu işarete bakıyor):

Evet bu işaretler bu kadar. Şimdi yine aynı bölgede olan ancak farklı noktalardaki işaretlere geçelim (hepsi çok yakın birbirine aynı yerdeler tamamen)

Biri küçük, biri büyük yan yana iki oyuk:

Bu işaretler de bu kadar. Sonuncuya geçelim; bana baya ilginç geldi (Yine aynı bölgede)

Yine iki delik gibi, ancak ikisi birbirine yol şeklinde, yani ortaları boş. Resimlerle daha iyi anlayacaksınız (Bir taraftan ot çöpünü sokunca diğer delikten çıkıyor);

Bir deliğin içinden bakış;

İşaretlerim bu kadar, şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler..

ersan

Vip Üye
ustam aramiza ghos geldin siradan mezaerlik alanindasin er isaret bir harita dir ustam isaret etraftaki mezardan baseder 2--5 mt reyi gecmezler uzak resimlerin olmadindan tam burda bu deyemem cubuk kulanmasini bilirsen buralarda bosluk testi yapabilirsin

Üst Alt