Aytun Altundal.. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Aytun Altundal..

karanar

Kullanıcı
canım sıkılıyor, içim acıyor. bizim değerlerimiz; ya şaibeli toplu intaharlarda ölüyor ya trafik kazalarında ters yöne girmiş oluyor yada kanser 2 haftada bütün bedeni yok ediyor.bu ne kardeşim, birisi dur desin bu adamlara.
bu değerler bir daha gelmez. mekanları cennet olsun inşaallah. kanları yerde kalmayacak.

SEVALİ

Kullanıcı
XP Sembolü nün karşıtı Hz.İsa ve balık..

Balık; ilk dönem Hıristiyanlığında İsa'yı sembolize eden en önemli motiflerden biri olarak görülmüştür. Yunanca'da “Iesous Christos Theou Yios Soter” (Kurtarıcı Tanrı'nın Oğlu İsa Mesih) cümlesinin ilk harfleri, yine Yunanca'da balık demek olan ICHTHYS ismini teşkil etmektedir. Bundan dolayı ilk dönemlerde yaygın olarak kullanılmıştır.

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
allah rahmet eylesin guzel anlatimlari olan bir insandi bizimde bir katkimiz olmasi için aşağida 7 pdf şeklinde kitabi olan siteyi verecem oradan dileyen indirebilir ayrica konuyu acan GOLD SAFİR kardesimize tesekkur ederim eline saglik.

asterix

Kullanıcı
allah rahmet eylesin.türkiyedeki alanında en değerli ve kendi ifadesiyle özel yetiştirlmiş bir insandı.ölümüde saibelıydı çünkü yazılarıyla birçok şeyi açığa çıkarmıştır.

bozoklu

Kullanıcı
Allah cennet kapılarını açsın, rahmeti,merhameti üzerine olsun. Aklıma geldikçe kahroluyorum. Derya gibi ilmiyle, dürüstlüğü ile adam gibi adamdı. Beni öldürüyorlar yardım edin diye Türk siyasilerine çağrı yaptı ama nafile. Yaşasaydı; gizli kapaklı iş yapan hainleri, siyonistleri, emparyalistleri, İslam ve Türk düşmanlarını örgütleri defişre edecekti. Alenen öldürdüler.