bakmak baktığını görebilmek baktığını değerlendirmek değerlendirebilmek | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

bakmak baktığını görebilmek baktığını değerlendirmek değerlendirebilmek

jiyanx

Kullanıcı
Cevap: bakmak baktığını görebilmek baktığını değerlendirmek değerlendirebilmek

Deve var orda deve

naftabar

Kullanıcı

bundan seneler önce işaretlere böyle yaklaştığımda bana gülmüşlerdi aklıma getirdiğin için tşklr cantar usta
bizde rind ustama gülüyorduk anladıkki öyle değilmiş:Dgeç anladık ama:D

cantar

Vip Üye

bundan seneler önce işaretlere böyle yaklaştığımda bana gülmüşlerdi aklıma getirdiğin için teşekkürler cantar usta
Banada birisi aynı şekilde yaklaşmıştı bende ona çok gülmüştüm çünkü o daha dünyada protein bile değilken Mersinde ben 11 12 yaşında sağda solda bulduğum paralarla ciger kebabı yiyordum dondurma yiyordum kerebiç tatlısı yiyordum karsanbaç yiyordum hele o akşamları mersinde sokak börekçilerinin sattığı bir kıymalı börek vardı onu yiyordum (metin şimdi boşanda semerini ye der bana :)))o kıymalı böreğin o tadı hala damağımda güzel kardeşim her kes bir şey söyler saygı duyarım o onun kişilik yapısını ahlak yapısı aile terbiyesini nezaketini görgüsünü gösterir onlar konuşuyor diyede bizim susmamamız gerçekleri savunmamız gerekir küskünlüğe darılmaya kırgınlığa alınganlığa yer yok onlarda şu anda aramızda yok...
saygı ile sevgi ile kalın..

BatıBeyi

Yasaklı
Yasaklı

süper bi deve tabi bunlar defineyle alaklı deyil sanırm ön araştırma için paylaşıyorsunuz sanırm demi ustam