Balik | Define işaretleri ve anlamları

Balik

burgaz

Kullanıcı
kuyruksuz bir balik.kuyrunu yisiran da arkasinda.gozluklerlen dogru mu gormusum?

ersan

Vip Üye
güzel yer. ama teferruatlı.
giriş alt kısımdan olmakla beraber odalar buraya uzanıyor ama derin. girişi bulmalısın.yada ersan ustayı.

ustam cok haklisin bu yerin girisi 4 mt az deeyildir kim bilior asaya doru ne buyuk blok taslar var ama urasmaya deyer bir yer.

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
ustam bu kayalığın birde arka tarafını görsek daha iyi olurdu
ön cepe şaşırtmaca olduğu kanısındayım ustalarım bana kızmasın
ama nacizane fikrim bu.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
saygıyla yapılan her yorum ,saygıyı hak eder. gandalf ustam gönlünüz rahat olsun.

kırmızı ile cizdiğim baş benzeri yerlere dikkat edilirse giriş veya girişleri verir.arka kısmını bende merak ediyorum.bilhassa altta çarpı koyduğum kayanın o cepheden görünüşünü. ama bu ,mezar odalarında ,böyle bir tarafı setli düşük olan yerde ,girişlerin tamamına yakını düşük kısımdan olurki odalar istenilen derinliğe daha kolay inilebilsin.
ayrıca görünen kısımda cizdiklerimde odaların uzandığı kısma bakar. hatta bir tanesi daha değerli görünümde.içinde oyma görünüyor.

FENERLi

Vip Üye
Arka tarafında dereye yakın iki taşı bul!
Sol taraftaki ağaç meyva ağacı mı?

Meltun

Kullanıcı
Sn; Burgaz
Burada balıkla ilgili bir şey göremedim. Görülen odur ki Arslan avını yakalamış yarısı yenmiş konumda, Karaca veya geyik emaneti yakınında olmasına rağmen Arslanın malı zor ve uğraşı isteyen iştir. Arkadaşların isteklerine cevap verilebilirse hedef noktaya daha yakınlaşma sağlanabilir. Saygılarımla

Üst Alt