Balıktaki Çivi | Define işaretleri ve anlamları

Balıktaki Çivi

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
gLRy0Z.jpg

Balığın gözü olarak konulmuş olan bir "çivi" hususunda bilgisi olan arkadaşların değerli düşüncelerini öğrenmek isterim,Teşekkürler

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kıymetli ustam çiviyi gördüm de balığı ne ettiysem göremedim

kastettiğin balık bu olabilirmi neyse ustalarımızın gözleri daha keskindir balığı onlara bırakalım değerli ustam bildiğim kadarı ile kayaya çakılan çivi uzun ise mesafe ve baktığı yönü verir kısa ve gömülü ise bulunduğu yerde emareler aranmalıdır içimize saldılar korkuyu çivi görünce nedense aklıma kötü şeyler geliyo...

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Kıymetli ustam çiviyi gördüm de balığı ne ettiysem göremedim

kastettiğin balık bu olabilirmi neyse ustalarımızın gözleri daha keskindir balığı onlara bırakalım değerli ustam bildiğim kadarı ile kayaya çakılan çivi uzun ise mesafe ve baktığı yönü verir kısa ve gömülü ise bulunduğu yerde emareler aranmalıdır içimize saldılar korkuyu çivi görünce nedense aklıma kötü şeyler geliyo...
Balık bu açıdan net seçilmiyor fakat balıktan şüphem yok bana çivi'nin oradaki anlamı ve Çıkartmaya çalıştım balyoz,hilti işlemedi,Burdaki yumurtalı horasanmıdır nedir çok sağlam üzerindede işaretler var çivinin,Tünel diyor var,yön gösteriyor ucu doğru,Başka birşeyi varmıdır diye ekledim,Değerlisini de çok kuvvetli veriyor

Son düzenleme:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
figürü seçemememize rağmen ,gizli bir ayrıntı olduğu traşlanmışlıktan belli. her ikisi malzeme veren bulgulardır. balık olması da yüzeyde değilde mahzen türü bir yer de olduğunu verebilir.
horasanın çeşidi çoktur. öyle farklı malzeme kullanırlarki zaman geçtikçe ,yumuşamadan ziyade daha kuvvetlenir. hilti bile parçalamaz duruma gelir. sağlıcakla.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
figürü seçemememize rağmen ,gizli bir ayrıntı olduğu traşlanmışlıktan belli. her ikisi malzeme veren bulgulardır. balık olması da yüzeyde değilde mahzen türü bir yer de olduğunu verebilir.
horasanın çeşidi çoktur. öyle farklı malzeme kullanırlarki zaman geçtikçe ,yumuşamadan ziyade daha kuvvetlenir. hilti bile parçalamaz duruma gelir. sağlıcakla.
yn9QL0.jpg

İkizceli ustam sağa dikkat ederek,Resime bir yorum daha alabilirmiyim

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

sevgili erdem kardeşim,yatay çizdiğim iki ara kesilmiş ve sanki sıvalı gibi. ara kısımda ise bir kaç ayrıntı gizlenmiş görünümünü veriyor. gördüğüm bulgulardan ,kesim de dahil hangisini görsem tespite değer bulurum.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye

sevgili erdem kardeşim,yatay çizdiğim iki ara kesilmiş ve sanki sıvalı gibi. ara kısımda ise bir kaç ayrıntı gizlenmiş görünümünü veriyor. gördüğüm bulgulardan ,kesim de dahil hangisini görsem tespite değer bulurum.
Yanlış görmediğime sevindim,ALLAH tüm arkadaşlarımdan ve Ağabeylerimden Razı olsun

Üst Alt