Balta Işareti | Define işaretleri ve anlamları

Balta Işareti

amedli defineci

Kullanıcı

blutx

Kullanıcı
Balta işareti değil ustat benim kanımca,tabi diğer ustalar ne fikir beyan edecek bekliyorum!

esrarengiz2828

Kullanıcı
öncelikle kayayı komple alan bi resmi olması gerek ve seyyar taş kesinlikle olmamalı sonuca gitmeniz için geniiş açılı resimler dört yandan gerek ve büyüklük ölçüleri benim konularımın birindede var balta onu okursanız çoğu yorumdan bilgi alabilirsiniz saygı vede sevgilerle yalnız her balta aynı anlamı taşımayacağı gibi bulunduğu yerde çok önemlidir yaşam alanı veya savaş alanı veya kayalıklı yer olarak yorumunuzu açıklamalı yaparsanız daha anlam taşır

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
amedli ustamız vardı birde üyemiz oldu. ALLAH EKSİĞİNİZİ GÖSTERMESİN.
balta olduğundan emin olamadım. sanki tünelli bir girişi olan oda verir kanaati oluşuyor.

uzun kol kısmındaki oyma tünelinde bir mezar vs,
uzun koluın bittiği yerde devamında gizlenmeye çalışılmış bir oda ,
L NİN KISA KOLUNDA TARTIŞILMAYACAK NETLİKTE KARE.
neye benzetilirse benzetilsin mutlaka odası var.
Esrarengiz ustamızın ifade ettiği gibi balta konusunu bir araştır.arazi yapısı ile değerlendir. örtüşen bir yer varmı.
sonra bu kayayı çok dar almışsın. geniş açılı ve bir kaç yönden toprağı ve kayayı tam olarak görebileceğimiz şekilde görüntülersen daha anlaşılır hale gelir. selametle.
resimlersen,uzun kolun önünde soru işareti koyduğum yeri temizlersen iyi olur.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
işaretin hası bu ağız istikameti hangi yönde o yöne doğru 20 adım at sonradur sola doğru bir 20 adım daha at dur durduğun yerle işaretin arasının yarısı hedef yerin

amedli defineci

Kullanıcı
sız degerli arkadslar öncelıkle yorumlarınız ve samımıyetınız ıcın cok cok tskler fotoyu cok acele şekılde cektık bırde bıraz acemilik var bende yenıyım bu işlere 2 yıldır merakım oldu bu işaretlere kaldıgım yer medenyetler şehrıdır diyarbakır işaret cok ama anlayan (ben) yok :) ama bu pazar Allah canımızı almasa hayırlısıyla mekanı tekrar ziyaret edıp daha ıyı bır şekıl hem foto cekerım hemde sızın verdıgınız bılgıler dogrulamaya bakacam agaç olsun taslı alan cevresı vs her şeyı net yapıp tekrar bu konuya sızı bılgılendırırım aynı zaman da bır kac işarettım daha var onlarıda sızınle paylaşmak istıyorum saygılar sevgılerımle.

Moderatör tarafında düzenlendi:

esrarengiz2828

Kullanıcı
Sonraki paylaştıklarını işaret değil mezardır ama yazıkki KIRMIŞ LAR bu bilinçsiz ve tarihi dokuya zarardır bunlardan kesinlikle kaçınılmalıdır anıt mezar niteliği taşıyan bi mezara benziyor yazıları olsa tarihide gün yüzüne çıkabilirsiniz saygı vede sevgilerle

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
ayrı ayrı resimleri veya işaretleri aynı konu altında açman zarar verir, ıkıncı sayfada birisi yorum yazar, hangi resme yazdınız acaba dıye sormak zorunda kalırsın. farklı işaretleri farklı konu ıle acınız.

Üst Alt