BANA YARDIMCI OLABİLİRMİSİMİZ | Define işaretleri ve anlamları

BANA YARDIMCI OLABİLİRMİSİMİZ

zorbaadam

Kullanıcı
Merhaba abilerim kardeşlerim geçen gün bir yer keşfettim fotoğraflama şansım olmadı ve tecrübelerinizden bilgi almak istiyorum arazide yığılı büyük taşlar vardı ve o civarda koca ormanda 1 tane kızılcık ağacı var 20 metre karşısında ise çok yaşlı bir dut ağacı vardı tabi burayı yer sahibi ile temizletmek için kepçe çağırdık kepçe kayaları ordan yuvarlıyorlar altında kocaman 7 8 araba duracak genişlikte büyük toprağın altında kalmış bir kaya farkediyoruz tabi üstüne üstülük kepçe onları temizledikten sonra ağaçları sökerken bir ağacı zorlattı ve tam o sırada iki ağacın ortasın çöktü içeriye doğru büyük bir yer açıldı giriş 70 cm eninde yüksekliği 40 cm 2 metre sürünerek indikten sonra bir adamın ayakta rahatlıkla durabileceği kadar 10 kişi içerde rahat durabilecek kadar geniş bir oda farkettik ve içerisinde dışarıdaki toprakla örtüşmeyen çamur gibi sıvanan bir toprak yapısı var burası ne amaçla yapılmıştır ve içeride değerli metale denk gelmedik bu bir kaya mezarı olabilir mi öyleyse girişi odanın içinde mi aramalıyım yoksa orası yanıltma olup dışarıda mı aramalıyım

TRUVA

Admin
Duvarlara bakacaksin. Birde taban orta noktada yada icinde mezar yada sandik gibi ici bos mezar yada sadece ceset varsa eskiya islerinde boyledir. Ornegin magara gibi dusun. Magaranin yada odanin ortasinda olabilir. Mezar sandiginin icinden tabana tiklarsan asagi mahsen yada malzeme odasina dusebilirsin. Buda aklinda olsun. Cesedin altindan gizli odaya giris olur.
Soyledigin seyleri gorsellemek lehinize olur. Farketmediginiz ve bizim farkettimiz bir sey size kolaylik saglar

Üst Alt