Bas Parmakli Bir El Isareti | Define işaretleri ve anlamları

Bas Parmakli Bir El Isareti

ersan

Vip Üye

DRAGON-34

Kullanıcı
Değerli dostum öncelikle bayramını kutlar sağlık ve afiyet içinde nice bayramlar dilerim.. El işaretinin altında da başka işretler var sanırım gördün el V yapmış iki adet yani orada 5m çevresinde iki adet gömü mü yapılmış hem de yeminli gömü.(Ben kendimi denedim, görebildiğim kadar, senin oradaki olayı bildiğini sanıyorum )

star50

Kullanıcı
slm hayırı bayramlar bana aslan kafası gibi gedi

FENERLi

Vip Üye
Ersan önce iyi bayramlar,bayramın mubarek olsun.Ben bu sene gelemedim ama annem ve benimçocuk orada,,,seneye kısmetse kesin gibi gelecem.Niye yemin edilmiş onu incele derim.

ersan

Vip Üye
Değerli dostum öncelikle bayramını kutlar sağlık ve afiyet içinde nice bayramlar dilerim.. El işaretinin altında da başka işretler var sanırım gördün el V yapmış iki adet yani orada 5m çevresinde iki adet gömü mü yapılmış hem de yeminli gömü.(Ben kendimi denedim, görebildiğim kadar, senin oradaki olayı bildiğini sanıyorum )
ustam seninde bayramin kutlu olsun tam yakalamisin ,v, isaretini asada bana yukadan cubuklarlan baktimi tunel girisi veriyor mezari da tam bu isaretin 4 mt arkasinda kaliyo.

ersan

Vip Üye
Ersan önce iyi bayramlar,bayramın mubarek olsun.Ben bu sene gelemedim ama annem ve benimçocuk orada,,,seneye kısmetse kesin gibi gelecem.Niye yemin edilmiş onu incele derim.
ustam seninde bayramin kutlu olsun etrafi baya bir inceledim buralarda sade bir gere bu isaretin arkasinda alkasinda aldim boslu.

Üst Alt