Başımdan Geçen Bi Olay.. | Define işaretleri ve anlamları

Başımdan Geçen Bi Olay..

R6m6z6nn

Kullanıcı
Sa geçen sene memlekete gitmiştim ve bi akşam üzeri çay falan içerken babamın bi arkadaşı geldi ve teyzeside gelmiş ama kadın daha genç neyse kadın define işlerine öyle meraklı ki ve öyle iyi biliyor ki herşeyi ben şok oldum bu kadar tecrube falan dedim helal olsun neyse kadın yurtdışından özel yaptırdığı 40 bin tl lik saf altın bi çubuk yaptırmış ve bununla bays da bişey bulmuş ama çubuklar a guvenmedim bu test yapmak istedim bi bilezik aldım elime ben uzağa geçtim baktım bilezikleri gosteriyo başka yere geçtim çekti bu şekil yarım saat test yaptım ve çubuklar süperdi inandım neyse hava karanlık tabi kadın aldı çubukları bizim köye ikiyüz mt ilerde bi yere götürdü ve cubuklar derinliği bile gosteriyo kadın test etti o kadar ve derinlik bir metre olarak belirlendi . Kadında boşluk çubuğu da vardı onu da denedi o da boşluk olduğunu belirledi dedi altta bi barkacta mal var bi saatte alırız derken yoldan bi adam ne yapıyorsunuz orada dedi bende geziyoruz falan dedim eve gittik ben dedim bu gece ben burayı patlatriirm ve alırım o malı dedim kadın dokunmayın sakın bensiz dedi ve yarın alırız dedi sonra gittiler. Ama ben bırakmam dedim gece arkadaşa haber verdim saat üçte gittik oraya az yukarda orman ve mezarlar var ama belli değil ne mezarı olduğu biz az tirstik ama dua ederek başladık on dk sonra makineyi tuttum kırmızı ışık yanıyordu yani altın olarak biz devam ettik beş dk sonra araba sesi gelmeye başladı ve öyle bi rüzgar esmeye başladı ki ayakta duramiyoduk etrafta hiç bi şey yoktu ne araba ne e başka bi şey biz devam ettik yarım saat geçti makineyi yine tuttum aynı ışık yanıyordu biz mutluyuz tabi ama etrafta enteresan şeyler oluyo biz iyice yaklaştık arkadaş devam ederken ben şöyle kafamı bi kaldırdım orman da biri bize bakiyo dedim kardeşim çaktırmadan karşıya bak bi baktı birisi öylece durmuş bize bakiyo ve köyün köpekleri havlamaya başladı yanımıza kadar üç dört köpek geldi ama geri gittiler hemen biz öyle bi korkmaya başladık ki on dk daha devam etsek al caz malı dedim kapat kardeşim kapat hemen iki dk da kapattık dedim yarın hallederiz ve sabah oldu babam üzgün şekilde geldi dedi o kadın buraya gelirken kaza yapmış ve ölmüş . Biz şok olduk daha da dokunmadik oraya ...

R6m6z6nn

Kullanıcı
Valla ne bileyim usta bu hafta gidicem bi bakalım ve bu dediğim yerin on mt falan assgisinda arkadaşımın dedesi mal bulmuş ve su an taksimde kac tane kuyumcu dükkanları var belki de bu onun bi hediyesi olabilir değil mi

K.Ç.

Kullanıcı
Arkadaş büyük söylemiyeyim de korkan Allahtan korksun !
Sizede çok geçmiş olsun

kda_34

Kullanıcı
Ona şüphe yok . Allah istemeden rüzgar bile değmez insana...

R6m6z6nn

Kullanıcı
Bende hep derdim korkmam diye ama o anı yaşadığın zaman hiç düşündüğün gibi olmuyo . Peki mezarlarda bu şekil de şeyler olur mu 4 açılmayı bekleyen bizans mezarim var üst taşları hala duruyo sadece açmak kaldı ama dokunmadim

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
canı veren ve alan Allah... in cin cinsi mahluk değil. vadesi bitmiş ömür tükenmiş. hepsi bu kardeş.

senin başına gelenlere gelince, eğer yanlış anlamadım ise, kadına attığınız madik e de ayrıca üzüldüm. size iyilik etmiş aklınızda olmayan bir yerden malzeme ikram etmiş. işte dünyanın hırsı bir gece dahi sabredilememiş. neyse yinede yerde yatacağına belki bir insana faydası dokunur diyelim. dünyada kalan birinci derece yakını varsa kadının hakkını verin. yoksa o maldan hayır görmek zor.

R6m6z6nn

Kullanıcı
Valla o kadın öldü gitti abi o gunden sonra dokunmadı k oraya olay bizi çok etkiledi

ajan2000x

Kullanıcı
Bırakmayın derim. Koruma ayetlerini okuyun yanınıza cin duasını alın hepinizin üzerinde bulunsun. Eğer 1 gün önceden be dediğiniz yere 1 tane cin duası bırakıp üzerinden 1 gece geçmesini beklerseniz o dua oradaki cinlerin bütün gücünü kaybetmesine ve size o duayı kaldırmanız için yalvarmasını vesile olacaktır. Burda kazıyı gündüz yapın. Burayı bekliyenler akşam ezanı ile sabah ezanı arası çok güçlü olurlar.