Başımdan Geçen Komik Olay :) | Define işaretleri ve anlamları

Başımdan Geçen Komik Olay :)

Warning

Kullanıcı
Sevgili ağabeylerim ustalarım Dostlarım ve kardeşlerim bugün başlıktaki gibi komik bir olay geçti sizlerle paylaşmak istedim bugün İstanbul'da etkili olan karla Karışık yağmur oldukça sıkıntı oldu silecekler yetişmedi diyebilirim ve Beylikdüzü , Hadımköy bir anda beyaza büründü tabi olan bize oldu :) Beylikdüzü'nden çalışan kardeşlerimize yemek almaya gittim araçla bir anda ortalık bembeyaz Yanımda çok Sevdiğim çalışma arkadaşım Ağabeyim dostum Murat Ağabeyim var araç direksiyonunu her zaman bana bırakır Sağolsun :) karda Kışta kullanmak istemez :) Yemekleri aldık yola çıktık besmele Çekerek arkadaşım yolda fotolar çekiyor seviniyor bir yandan'da yavaş gidesin paşam araç durmayabilir der bense Abim sen merak etme lastikler yeni biz arkadan geleni Düşünelim dedim yok dedi araba durmaz gerçekten Çoğu araç baya zorlandı Abim sen rahat ol Allah cc emanetiz inşaallah dedim tamam dedi ama hala tedirgin farkındayım Abim sen fazla Sıkma Can'ını dedim bi video Çek dedim bende fren testi yapayım dedim araç olmayan bir kısımda tamam eline Aldı telefonunu başladı çekmeye evet sayın izleyenler fren testi yapıcaz biraz diye başladı tamam abi dedim araç'ın önüne doğru kendini düzeltti güya ön kısmı çekecek tamam dedim bir an frene asıldım tak dedi araç bir anda durdu durdu ama bi baktım ah diye bir ses ne oldu Abim dedim hayırdır demeye kalmadı ön cama Kafayı vurup darmadağın eden insanı ilk kez Görüyorum be :) :) :) :D :D :D inanması güç ama ön camın sağ tarafı örümcek ağı gibi oldu bi an :D :D :D :) :) fotosunu yarın cam değişimine gittiğimde çekerim birde diyorki ne kafa varBe baya sağlammış ben dağıtırım işte böyle diyor ama kafa iyi sağlam çıktı maşaallah durumu çok iyi ve Aracın durduğuna sonunda şahitlik etti :) :) :) :D :D :D

Warning

Kullanıcı
murat beye geçmiş olsun. arabayı da Allah nazardan saklasın usta :D göz deymiştir göz göz :D

Allah cc Razı olsun ustam Allah cc nazarlardan korusun maşaallah Ağabeyin kafa birazcık kel ama sağlam kafa sağlam Vücutta bulunur Değilmi Üstadım :) :) :D :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

BAYBURTLU

Kullanıcı
adam dün giresundan bayburta geldi karı gördü oturup ağladı nerdeyse araba çıkmıyo soguk dedim bak işte bayburt bayburt olalı bele zulum görmedi geçmiş olsun bu arada:D

Warning

Kullanıcı
Geçmiş olsun
Bu arada böyle testler yaparken
Emniyet kemerini takmayı unutmayın :D

Mekanı TapaTalk dan Takip Ediyor

Allah Razı olsun paşam sorma bi anlık dalgınlık demiyelimde bi anlık heves Arabanın önüne doğru eğilirse olacağı bu :) :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Geçmiş olsun...
araba dedimi üstüme ağırlık çöküyor... bir yüzümüz gülmedi gitti kaç gündür çalışmıyor akü bitik zaten ocak pulunu düşünüyordum neetcez diye al birde akü belası...:(

Üst Alt