Bayram şekeri... | Define işaretleri ve anlamları

Bayram şekeri...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Cevap: Bayram şekeri...

cok hoş ustam çok hoş olmuş gönlünüze sağlık.bakalım ustalarımız nasıl karşılık verecek. sizin mizah anlayışınızında bu boytlarda olduğunu bilmiyordum tebessüm adlı konunuza bir girdim. aman YARABBİM.sanal bir alemde bile olsa, böylesine büyük bir sevgi ve hoş görüyle işlenmiş bir o kadarda akıcı bir mizahi konu görmedim. mizahçılar görse mesleği bırakırlar her halde. henüz bir kısmını ancak takip edebildim.büyük keyf aldım ve bana bayram şekerinden daha leziz geldi.
başta zatıalinize ve katılımı olan bütün kardeşlerime ayrı ayrı teşekkür ederken kalbi saygılar sunuyorum.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

bizi gören kaynanam öd patlaması sonucu öldü koptum . agam şu mezarı açta doldur boşalt yapıcam. eskisini alalım tazesini gömelim. bir taşla üç kuş. hem bayram geldi hem kaynanam öldü. hem mezarı açtık. gördüğüm en güzel bayram (alkış)

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

cok hoş ustam çok hoş olmuş gönlünüze sağlık.bakalım ustalarımız nasıl karşılık verecek. sizin mizah anlayışınızında bu boytlarda olduğunu bilmiyordum tebessüm adlı konunuza bir girdim. aman YARABBİM.sanal bir alemde bile olsa, böylesine büyük bir sevgi ve hoş görüyle işlenmiş bir o kadarda akıcı bir mizahi konu görmedim. mizahçılar görse mesleği bırakırlar her halde. henüz bir kısmını ancak takip edebildim.büyük keyf aldım ve bana bayram şekerinden daha leziz geldi.
başta zatıalinize ve katılımı olan bütün kardeşlerime ayrı ayrı teşekkür ederken kalbi saygılar sunuyorum.

teşekkür ederim kıymetli hocam zatialinizin beğenisini kazanmaktan duyduğum memnuniyetin tarifi yok sizlerinde gönlüne yüreğine sağlık hayırlı bayramlar...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

bizi gören kaynanam öd patlaması sonucu öldü koptum . agam şu mezarı açta doldur boşalt yapıcam. eskisini alalım tazesini gömelim. bir taşla üç kuş. hem bayram geldi hem kaynanam öldü. hem mezarı açtık. gördüğüm en güzel bayram (alkış)
dostum diyecek bir şey bulamıyorum mübarek olsun diyelim bari (alkış)

TEVFiK

Vip Üye
S.a. Bayramınız Mübarek Olsun Sayın Ustam vallahi çok güzel olmuş keşke ben bu bayramlık elbiselerimi giyipte şeker toplamaya geçen sene bana bamya tohumunu verene gitseydim çok güzel olcaktı.koptumkoptum Sayın Harbici Ustamında dediği gibi 3 tane değilde tam 4 tane mezarı görürdüm.koptum:D:Dçünkü ancak bamyaların acısını çıkarmış olurdum.:confused:
Bu Aradada Sayın İkizceli Ustamıda görmüş oldum ve çok memnun oldum.(alkış)
Sevgi ve Saygıarımla.;)

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

aliveli tam onikiden vurmak diye buna derler işte hakikaten bu sene kurbanı hayalimizde kestik malum bir kantin işletmeciliğine soyunduk her şeyi sıfırdan yaptık yakıştırdık hazırda para olmayınca bir hayli borca girdik işlerde umduğumun altında olunca bayağı bir sıkıntıya düştük mevlam bağışlasın kesebilen doslar sağolsunlar etsiz bırakmadılar ALLAH cc. cümle mümin kardeşlerimizin kurbanlarını kabul hayır ve hasenatlarını makbul eylesin inşAllah...

kestiğimiz kurbandan ikramımdır aliveli buyurun...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

muhetrem hocam,son mesajınızı okumamayı tercih ederdim. içim burkuldu be hocam.
dörtlüğün son iki mısrasında ne diyorsunuz?`
biraz sabreyle bak,neler olacak neler,
MEVLAM ihmal değil,imtihan eder.
inşaallah imtihanı kazananlardan olursunuz.bunada gönülden inanmak istiyor,saygılar sunuyorum.

ASİAVCI

Kullanıcı

siz mezar acmaya gidersinizde beni cağırmazsınız protesto

Üst Alt