Hastalık - Bazen Bazı Haberleri Vermek Zor Oluyor | Define işaretleri ve anlamları

Hastalık Bazen Bazı Haberleri Vermek Zor Oluyor

MAVRAN

Super Moderatör
Sevgili kardeşlerim uzun zaman oldu sizlerle birlikteyiz, her günümüz aynı olmadı ama her zaman sizleri özleyerek buraya girdim.
Bütün dünyayı tabiri caiz ise pırasa gibi doğrayın bir hastalıkla karşı karşıyayız. Düne kadar bir sorun sıkıntı yoktu ancak dünden bu güne sanki bir sıkıntı var.
Öksürük, ciğerlerimde bir sıkılma ve üşüme var. Ne hikmet bilinmez dişim de ağrımaya başladı.
Bu gün kendimi çatı arasında olan odada karantinaya alıyorum. Ara ara sizinle iletişim kurmaya çalışırım.
Hani bilinmez belki bir anda bir olumsuzluk olur da giremez isem. Siz anlarsiniz.
Hakkınızı helal edin.
Şurada çok görmek istediğim İKİZLERİ, KERVAN, ve DIĞER ustalara da selamımı iletirsiniz. (Aklım durdu bir anda isimler sanki hafızamdan silindi )
Sizleri çok seviyorum şöyle büyük bir meydanda toplanamadik, olsun insellah bizde Mahşer meydanında Rivayult hamd sancağı altında toplanırız.
Üzülmeyin, üzülün diye yazmadın her canlı mutlak ölümü yatacakdır.

TEVFiK

Vip Üye
SelamunAleyküm Sayın Mavran Ustam Allah Sizi Korusun bazen bende bu gibi olaylar yaşadım hatta bazede kalbim üzerinde bir sancı var gibide oldu Tabii Taktiri ilahi Allah ım kaderimizi Nasibimizi Güzel,İyi yazmış olsun Bende bazen yakındakilerime her zaman demişimdir Allah ım Ölümün bile hayırlısını versin derim siz böylede düşünmeyiniz İnşallah bu zorlu günleri hayırlısı ile Allah ımın izni ile atlacağız tabii evden dışarı bile çıktığımızda bile helal laşmak iyidir güzeldir Hakkımız varsa sizede yerden göğe kadar helal olsun Sayın Ustam NOT. nereye gitmeyi düşünüyorsunuz bakalım daha sizler ile görüşeceğiz cay içeceğiz Anaaaa ....Sevgi ve Saygılarımla.

KALENDEROĞLU

Kullanıcı
Allah şifa versin.Bu ara herkes kendisinden şüpheleniyor.Evham yapmadan tedbir almalı ve kısa sürede bir sağlık kuruluşuna baş vurulmalıdır.Geçmiş olsun ustam.

MAVRAN

Super Moderatör
RABBİM hepinizden razi olsun kardeşlerim ALLAH hiç kimseyi sevdiklerinden ayrı kalmak zorunda komasın. Bir küçücük pencereden dünyaya bakmak ne kadar zor ancak insan yaşarsa anlar ALLAH hiç birinize yaşatmasın. Bu günüme hamd olsun dün gece ve bu gün saat 15 e kadar iyi sıkıntı vardı sonra bir terleme geldi tamamen ıslandım ondan sonra biraz açıldım.
Bu arada dr gittim corana diye birşey hamd olsun yok ancak yine de tetbir amaçlı 14 günü dolduracağım, olsun sağlığımız yerinde olsun da bekleyeyim.
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum ALLAH razı olsun. İnşallah yakın zamanda daha iyi olacağım.

MAVRAN

Super Moderatör
DOSTUM LACİVERT ustaya şahsınız huzurunda çok çok teşekkür ediyorum ALLAH Razı olsun arayıp sürekli takip etti, duygulandım doğrusu. DOSTUM çok sağol teşekkür ediyorun saygılar sevgiler.