Hastalık - Bazen Bazı Haberleri Vermek Zor Oluyor | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Hastalık Bazen Bazı Haberleri Vermek Zor Oluyor

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum, değerli ve guzel abim.
alemlerin rabbi olan yüce ALLAH tüm dunyayı bir sınavdan gecırıyor. ve dediğiniz gibi yuzlerce ders alınması gereken konu cıktı bu sayede. rabbim tez zamanda bu musibetlerden kurtarsın inş.
değerli abim, tez zamanda şifa dilerim. Rabbim azze ve celle , şafi ismiyle acil şifalar nasıp eylesın.

MAVRAN

Super Moderatör
RABBİM herkesten razı olsun inanın dünyayı bir çatı arası üçgen pencereden seyir etmek zor ancak buna da şükür sağlık sihhatim yerinde ve halen nefes alıp veriyorum ağlamak sızlanmak yanlış olur ve bize yakışmaz.
Düşünün bir yolculuktasınız ve birileri önünüzü kesiyor hemen aileni arkana alıp önlerine geçiyorsun iste bu iş de böyle birşey hastalık olası bize bulaştı ailemize bulaşmasın diye kendimi izole ettim bu sirada başka rahatsızlıklar da çıktı ancak RABBİMİN izni ile bunu da atlattık diyelim 3-4 gün sonra ınsellah ayaklanırım.
Siz dostlarıma böyle bir haberi verdiğim sizleri üzdüğüm için hakkınızı helal edin lutfen.
Düşündüm ki sessiz sedasız gidersem ardımdan MAVRAM usta da bizi bıraktı artık hatırlamıyor dersiniz diye yazmak zorunda hissettim, anlayışınız için teşekkür ederim.
Selam ve saygılar

alitas

Kullanıcı
RABBİM herkesten razı olsun inanın dünyayı bir çatı arası üçgen pencereden seyir etmek zor ancak buna da şükür sağlık sihhatim yerinde ve halen nefes alıp veriyorum ağlamak sızlanmak yanlış olur ve bize yakışmaz.
Düşünün bir yolculuktasınız ve birileri önünüzü kesiyor hemen aileni arkana alıp önlerine geçiyorsun iste bu iş de böyle birşey hastalık olası bize bulaştı ailemize bulaşmasın diye kendimi izole ettim bu sirada başka rahatsızlıklar da çıktı ancak RABBİMİN izni ile bunu da atlattık diyelim 3-4 gün sonra ınsellah ayaklanırım.
Siz dostlarıma böyle bir haberi verdiğim sizleri üzdüğüm için hakkınızı helal edin lutfen.
Düşündüm ki sessiz sedasız gidersem ardımdan MAVRAM usta da bizi bıraktı artık hatırlamıyor dersiniz diye yazmak zorunda hissettim, anlayışınız için teşekkür ederim.
Selam ve saygılar
Rabbım sanada bizede tüm ümmeti Muhammedede acil şifalar versin.

ATU-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MAVRAN

Super Moderatör
Sevgili ustalarım, kardeşlerim, dostlarım.
RABBİME hamd olsun şu an eski sağlığıma kavuşmuş bulunuyorum, sağlığım çok çok iyi.
Hastalığım sırasında sürekli arayıp beni takip eden LACİVERT Ustamdan ALLAH razı olsun. Yine bu süreçte sürekli mesaj yazan KERVAN ve ALİVELİ Ustalarima da teşekkür ederim.
Ve mesaj yazarak moral veren kardeşlerime de çok çok teşekkür ederim.
Bazen insan uzaklardan bir mesaj bekliyor ve bu mesaj insana güç ve enerji veriyor bunu bizzat yaşadım, herkese çok çok teşekkür eder saygı ve sevgilerimle

Kervan07

Admin
RABBİME hamd olsun şu an eski sağlığıma kavuşmuş bulunuyorum, sağlığım çok çok iyi.
Hastalığım sırasında sürekli arayıp beni takip eden LACİVERT Ustamdan ALLAH razı olsun. Yine bu süreçte sürekli mesaj yazan KERVAN ve ALİVELİ Ustalarima da teşekkür ederim.
Bazen insan uzaklardan bir mesaj bekliyor ve bu mesaj insana güç ve enerji veriyor bunu bizzat yaşadım, herkese çok çok teşekkür eder saygı ve sevgilerimle
ALLAH'a şükürler olsun tekrardan sağlığına kavuşmana inan çok sevindim mavran ustam. inşallah yakında zamanda arazilerde de görürüz seni sağlık en önemli hazinemiz olduğunu defineci olduktan sonra çok daha iyi anladım..rabbim cümlemize sağlıklı sıhhatli huzurlu uzun ömürler nasib eylesin. ALLAH'a emanet ol kıymetli ustam

toroslu

Kullanıcı
MAVRAN Ustam rahatsızlığından haberim yoktu RABBİM Şifalar versin İnşallah Sağıklı Ömür Diliyorum;Sağlıcakla Kal İnşallah.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Elhamdülillah şükürler olsun mavran kardeşimiz çok dikkatli olmasına rağmen kendini çok iyi korumasına rağmen bu hastalığı kapmış bulunuyordu Allahu Teala'nın imtihanı icabı her birimizin başına bu tarz imtihanlar gelebilir mevlam cümlemizi korusun ağır imtihanlarla sınamasın inşallah mavran ustamızın şahsında tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum geçmiş olsun inşallah...