Ben Kitabe Demem | Define işaretleri ve anlamları

Ben Kitabe Demem

burgaz

Kullanıcı
dikkatinizi cekerse butun magaranin yeri sivali.acaba altinda ne olabilir?

wolf_52

Kullanıcı
her tarafa oda, tünel girişli odalar bunlar soldaki tıpa gibi, diyeri sıvalı, burda her yerde mezar ve mezar odaları var, tavana dikkat et çenber halka işareti varmı olması gerek, böyle açık bir yerin mezarları sağlam kalmaz, tuzaklı olmasa...bu odaları açmakdansa, burdaki zeminde ki mezarlara bakarım metal tesdi yapardım değerli olan varmı kalmışmı diye..

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
her tarafa oda, tünel girişli odalar bunlar soldaki tıpa gibi, diyeri sıvalı, burda her yerde mezar ve mezar odaları var, tavana dikkat et çenber halka işareti varmı olması gerek, böyle açık bir yerin mezarları sağlam kalmaz, tuzaklı olmasa...bu odaları açmakdansa, burdaki zeminde ki mezarlara bakarım metal tesdi yapardım değerli olan varmı kalmışmı diye..
katılıyorum.ersanın yaşamına da. yalnız zeminden duvara doğru olabilir ve değerli tespiti yapmalısın. . değerli ihtimali yüksek bir yere benziyor. yakın evresinde de bazı olayları olabilir.

Ferdi Döner

Kullanıcı
bariz işçiliğin olduğu belli , böyle yerlerde her yeri en ufak ayrıntısına kadar incelemek ve yoklamak lazım usta. sonuçta insan eli değmiş

Üst Alt