Benzinli Hilti Tavsiyesi Hk | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Benzinli Hilti Tavsiyesi Hk

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Makita al ozaman arkadasim bosch
dolar bazinda her zaman parcalarina zam geliyor her parcasida garantiye girmiyor para talep ediyorlar

Usta aslında ilk tercihim Makita idi ancak benzinli kategorisinde bulduum ürünler bunlar.
Tavsiye edebileceğin bi link var mı ?

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Kargo + Kdv dahil dahil 4300 lira filan oluyor ustam Honda 15kglık.

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
En iyisi o valla ustam 4 zamanli motor var ustunde ben onlarin sesiz calisir seklini bile gordum biraz daha para biriktir derim sana

İşin ilginç yanı bana bir abim benzinli hilti almam için para verdi ve ben 3500'ün yeterli olacağını söylemiştim, dün Stahlmann da karar kılmıştım ancak sizlere sorunca durum değişti, üstünü cebimden vereceğiim gibi duruyor :)

sempatik_06

Kullanıcı
sayın wtrk bizler defineci olarak zemin altında daha fazla zaman geçiriyoruz bu yüzden benzinli hiltiyi. öneren birisi dilim...
riskleri var çıkarttığı gaz kapalı alanda sizi etkiler...
eğer yer altında dil çalışmamız diyorsan, daha önce yazdığım gibi honda bu konuda iyi...
ben herzaman jeneratör ve elektrikli hiltiden yanayım...
tabi yinede iş size düşüyor... 16 kg elektrikli hilti ve hem hiltiyi hemde ışığı yakacak bir jenaratör birde canın çay cekerse su ıstma aracı...
benzinli ile aynı fiyata gelir ve daha kalite birşey olur 16 kg bir hilti işinizi görür. diğeri manevra bakımından ve yük olarak sizi zorlar zaten küçük bir alanda çalışma yapılıyor...
Saygılarımla...