Besinci Gozler | Define işaretleri ve anlamları

Besinci Gozler

burgaz

Kullanıcı
isterdim gosterim kocaman sandikkadar taslari,benim bolgemde cok var.ama bu gozler dikkatimi cekti.her gozun yaninda mujdesi olmali,degil mi?

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
burgaz usta ,sizde resim çekenden paramı alınıyor. böyle güzel yerin var. emek vermen gereken birinci önemde.
birde şu resmin kalitesini bir düzeltsen ,sol kısım anlaşılmıyor.

azizim benim çizdiklerimi adam yerine koymamışsın. o kısım yapma ,kayada koyma desem ne dersin.
mahzen olduğu gibi bir kaç noktada mezar var. hani kasa diyorsunuzya. gerçeği ve ciddi olan burada.
burada malzemeye ulaşamazsan başka yerde hiç arama. yurt dışında olduğun ve seni sevdiğimiz için açık yazıyorum.
bir metrenin biraz üzerinde malzeme mezarının olduğu yer. burayı zay etmemeni tavsiye ederim.

cantar

Kullanıcı

o öndeki taş arkasındaki taşın düşmemesi için oraya konulmuş.....sağ taraftada oksitlenme var gibi......

burgaz

Kullanıcı
burgaz usta ,sizde resim çekenden paramı alınıyor. böyle güzel yerin var. emek vermen gereken birinci önemde.
birde şu resmin kalitesini bir düzeltsen ,sol kısım anlaşılmıyor.

azizim benim çizdiklerimi adam yerine koymamışsın. o kısım yapma ,kayada koyma desem ne dersin.
mahzen olduğu gibi bir kaç noktada mezar var. hani kasa diyorsunuzya. gerçeği ve ciddi olan burada.
burada malzemeye ulaşamazsan başka yerde hiç arama. yurt dışında olduğun ve seni sevdiğimiz için açık yazıyorum.
bir metrenin biraz üzerinde malzeme mezarının olduğu yer. burayı zay etmemeni tavsiye ederim.
cok cok tesekurler ustam.gozel bir telefon aldim,onu caldirdim.bunlar eski resimler.

DRAGON-34

Kullanıcı
Bütün samimiyetimle söylüyorum burası tam bir değerli gömü yapılmış bir alan --Anladığım kadarıyla birçok gömü yapılmış bunların hepsi değerli olamaz ama bir veya birden fazla yerde değerli gömü olduğu kesin çok iyi araştır emin ol sonra işlemlere başla --PARA BURADA

zaman34

Kullanıcı
Hocam yan taraftaki kayaların resimlerini ceksene asıl is o kayalarda kayaici mezarlara çok elverişli boş değil iyice etrafın resimlerini çek sadece bir kaya parçasına odaklanmissin

Üst Alt