Beyaz Saç | Define işaretleri ve anlamları

Beyaz Saç

izmirli

Kullanıcı
Merhabalar abiler kardeşler. Beyaz saçlarla basım belada. Daha 30 olmadan sacımın cogu beyazladı sımdı sakalımda da var gun gectıkce artıyor. Bunun bir tedavisi varmıdır, Etrafınızda bu dertten müzdarip olup ta şifa bulan bırılerı var mı ?

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
merhaba,
dayımın oğlu da aynı şekil oldu, 30 a gelmeden çoğu beyaz oldu. ama yakışıyor, çok dert etme. hem beyaz saç ölümü hatırlatır. iyidir.
tedavi kısmına gelicek olursak, net bir bilgim yok. fakat dayımın oğlunun abisi, yani kardeşi, saç ekim uzmanı. tedavisi olsa yaparlardı heralde. ayrıca neden tedavi diyoruz onu anlamadım. hastalıkmıki bu ?

izmirli

Kullanıcı
Merhaba Bozkurt. Bir nevi hastalık, Saç içerisindeki melanin denilen pigmentlerin ölmesi sonucu bu durum ortaya çıkıyor. Bana yakışmıyor onun için takıntılıyım biraz :D Bırde erken yaşta olunca ınsan bıraz sıkılıyor ıster ıstemez.

izmirli

Kullanıcı
Bir umut işte sorayım dedim, Belki vardır bitkisel bir yolu yordamı. Birazda tecrübe etmiş insan arıyorum aslında. İnternette yüzlerce kür maske bitkisel karısım var herkes yazmıs, kullanınca düzeliyor, Ben kullandım düzeldi diyeni göremedim :)

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Pigment özelliğini yitirince
Geri dönüşü yok