beyin cimnastiği buyrun.

TATLARLI

Kullanıcı
Cevap: beyin cimnastiği buyrun.

en son saydığımda 13 taneydi kapı :) 2 katlı içeriden odalara bölünerek yapılmış kaya mezarlar sistemi. Bacalı olma muhtemel. En zengini genşlten bakıldığında sağ üst kesimde kalan mihraplı olan baba ve oğul diye düşünüyorum. Kare ustam biz bu şekilde hadi görüyoruz. Siz maşalalh araba gidiyorken gmörmüşsünüz. Asıl sizi kutlamak lazım :)

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

zamanın metropolü :D

işçilik kalite
yaşam yoğun

peki karşı taraf ne durumda ?
işte asıl konu bu.... çalışmaya müsait olup olmadığı..

bunlardan varmı image silah? yada yoldan direk görünürmü? :eek:

yukardakiler varsa çözümü aranan paylaşım amaçlı bir görsel olur o metropol .

KARE(KUKIR)

Kullanıcı

en son saydığımda 13 taneydi kapı :) 2 katlı içeriden odalara bölünerek yapılmış kaya mezarlar sistemi. Bacalı olma muhtemel. En zengini genşlten bakıldığında sağ üst kesimde kalan mihraplı olan baba ve oğul diye düşünüyorum. Kare ustam biz bu şekilde hadi görüyoruz. Siz maşalalh araba gidiyorken gmörmüşsünüz. Asıl sizi kutlamak lazım :)
tatlarlı kardeşim aynen dediğin gibi katlı ve odalara bölünerek giden kaya mezarları. valla ne yalan söyleyeyim benimde en çok dikkatimi çeken mihraplı yer. saol kardeşim gerçekten dikkat öeken bi yer görmemek elde değildi hele birde sen olsaydın varya daha neler görürdük neler.:)

KARE(KUKIR)

Kullanıcı

zamanın metropolü :D

işçilik kalite
yaşam yoğun

peki karşı taraf ne durumda ?
işte asıl konu bu.... çalışmaya müsait olup olmadığı..

bunlardan varmı image silah? yada yoldan direk görünürmü? :eek:

yukardakiler varsa çözümü aranan paylaşım amaçlı bir görsel olur o metropol .
harbici yolun bu tarafı fotorafı çektiğim yer dik bi rampa ve tepe devam ediyor ama bu şekilde kayalık yok. yoldan direk görünüyor evet yolun alt kısmı dere.

KARE(KUKIR)

Kullanıcı

Sanki buryı bnde çok iyi biliyorum ama bilen ustalarımızı çıkaramadım sanırım nicklerden erzurumlu ustamı biliorum :) gel getiriym seni:)))))))
stuncay kardeşim bilmemen ayıp olur yav. çayını içtik yemeğini yedik nasıl bilmessin yav erzurumluya sor o söyler:D

stuncay

Kullanıcı

Ustalarım herzaman beklerim yeme içme olsun allah yenilen içilen yere verir yakın zamanda gelim bekliyorum:)

erzurumludefineci

Kullanıcı
Yasaklı

evet gelip tekrar oraları görmek lazım kardeş belirlediğimiz yerler de vardı ama ben bu kayalıkta araştırma yapma taraftarıyım görsel fotoğraflar eklemek istiyorum :D