Bir Arkadaşın Sorusu | Define işaretleri ve anlamları

Bir Arkadaşın Sorusu

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
yılbaşına nerde girecen benden cevap define mekanında bizimki benim gurme oldugumu bildiginden yenimi açıldı mekan diye sordu gece klübü anladı bende bozmadım tabi farabide sokakta yeni açıldı dedim.:p:p:p:p:p.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Vay bu arada gece kulüplerine takılıyon demekki öyle anlamış:D:D
yok ustam gurme oldugum için benim evde bilgisayar kucagımda yeni yıla girecegimi nerden bilsin kendileri acaba hangi lüks gece kulübünde girecek diye düsünmüş olmalı aslın da içki kullanmadıgımı da bilir ne yapacan gurmelik başa bela:D:D:D:D:D:D

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
bu işler doguştan olmuyor sonradan oluyor zaten kardeşim eskiden şapkam da vardı ancak karanara:p:p:p:p:p devrettim sadece gurme olarak kaldım zaten toplam dört kişiyiz bizim milor yaşin birde sicimoğlu var türkiyede:D:D:D:D

valla abi nasip olmadı bi gelemedim ankaraya şöyle bize bi iki bişeyler yapsanda görseydik gurmeliğini ama baştan söyleyim olaya gelirim ot sevmem et severim:D etcil gurmeyim ben:D

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
kardeşim yiyecegin et olsun köftesi pirzolası büftegi iyi yapan yerleri biliriz tanır ankara da camia biri sizi agırlamaktan şeref duyarız.

karanar

Kullanıcı
Vay bu arada gece kulüplerine takılıyon demekki öyle anlamış:D:D
ben de öyle anladım. gece kulubünde gurmenin ne işi var yaw.(keyif)
kardeşim yiyecegin et olsun köftesi pirzolası büftegi iyi yapan yerleri biliriz tanır ankara da camia biri sizi agırlamaktan şeref duyarız.
e o zaman o şerefe seni nail edelim bir hafta sonu ustam. aha da canım tandır çekti.yaw bu yemek muhabbetlerine sınırlama getirelim yaw. ben çok acıkıyom gece gece:(

Üst Alt