Bir Insan Yuzu Ve Karsisindaki Kapali Bir Kaya Mezari. | Define işaretleri ve anlamları

Bir Insan Yuzu Ve Karsisindaki Kapali Bir Kaya Mezari.

ersan

Vip Üye

DRAGON-34

Kullanıcı
Güzel kardeşim ben şahsen o kadar yerler geziyorum senin bu kaya mezarların gibi yerlere raslayamadım sanırım bizim bölgelerde yaşayan insanlar bu tip kaya mezarları yapmamışlar veya benim gözlerim göremiyor böyle yerleri BAHTIN AÇIK OLSUN

ersan

Vip Üye
Güzel kardeşim ben şahsen o kadar yerler geziyorum senin bu kaya mezarların gibi yerlere raslayamadım sanırım bizim bölgelerde yaşayan insanlar bu tip kaya mezarları yapmamışlar veya benim gözlerim göremiyor böyle yerleri BAHTIN AÇIK OLSUN
ustam bana yakin bir yer var burda zamaninda cok buyuk kent varmis roma yasam yeri
bu mezarlar tacoku burada bunlar ta bir seyler deyil kilometelerce kaya mezarli var eski dere yatanin
2 tarafinda.

DRAGON-34

Kullanıcı
demek oluyorki mezarları genelde Romalılar yapmışlar bizim buralarda yaşamadıkları için bana raslamadı --sağol verdiğin bilgiler için SENİN VE TÜM ARKADAŞLARIN BAYRAMINI KUTLAR SAĞLIK VE HUZUR GETİRMESİNİ GİLERİM

osi

Kullanıcı
ersan ustam ılgınc yerler elıne saglık nasıp bu ısler senın bolgende bayagı bereketlı hayırlı olsun ustam hayırlı bayramlar

Üst Alt