bir kaplumba ve karsisinda iki katli mara

ersan

Admin
Cevap: bir kaplumba ve karsisinda iki katli mara

merhaba şahin usta bu bitkinci koydum resimde o toparlak cizdiyim yerde cubuklar nokta verdi o yer kasa gibi duruyor birde o iki maranin usten yok nasil bosluk yoklansin cubuklar aldatit her yer boksluk ,,HARBICI,,ustamin -mujde -deye cizdiyi yer --tam iki maranin arsai saten bu yerde beli oluyor mujde yeri .
bak ustam hic aklima gelmedi o kaplumbayin alti o yere cubuk tutum ama cekim vermedi sidik senin dedin de doru cam esiyasi olabilir ustam .

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

çubukların ile söylediklerimi teyit etmene mutlu oldum. inşallah çalıştığında da bu tür hayırlı haberlerini duyarım. Allah hakkında hayırlısını versin.

alana tekrar baktığında burayı gezerken dereyi de detayıyla görürsek memnuniyet duyarım.

ersan

Admin

merhaba ustam bu maradan 100 mt guneyinde bir nmara ta var tam o marnin girisin yanda cok guzel dev bir beygir kafasi ensesinlen yonulmus tam dereye bakiyor cubuk tutum tam o beyfirin bakti yere doru cok guzel cekim var usta ama yeri incelemeye gitmedim cok gec oldu yer bizaans yeri .

drapeta

Kullanıcı

buralarıda kontrol et ))

drapeta

Kullanıcı

bırak işaretleri bulmayı senin bölegeye girdiğinde nereye bakacağına kadar hesaplanıyor bunları yapanlar tarafından.. unutma en ölü noktalardır para yerleri.. yani kör noktalar ki bu eşkıyalarda daha sık kullanılmış.. millet ne arıyor taşı kaldırayım parayı alıp gideyim.. yok öle kolay para.. adam hayatını saklıyor.. her ayrıntıyı hesaplamak zorunda.. yardımım olduysa ne mutlu.. allah kolaylık versin..

ersan

Admin

drapeta usta bende sana katiliyorum bu suzunlen,,,, millet ne arıyor taşı kaldırayım parayı alıp gideyim.. yok öle kolay para.,,,,tesekurler ustam.