Bıraktığımı Bulamadım | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Bıraktığımı Bulamadım

MAVRAN

Super Moderatör
Umitim vardı doğduğum topraklarda, Yıllarca uzak kaldım uzaklarda, Yalnız tek başına, Dostlardan, kardeşlerden, çocukluğumdan. Siyah saçlarımla gören gözlerimle tutan dizlerime göçtüm köyümden. Aradan yillar geçti Bıraktığım çocukluğuma gençliğime sağlığıma dönmek istedim. Beyazlamış saçlarımla görmeyen gözlerimle tutmayan dizlerimle. Meğer hepsi hayalmiş Döndüğüm topraklarda sadece yaşlılığımı yorgunluğumu buldum. Ümitim olan topraklarda.

TEVFiK

Vip Üye
Umitim vardı doğduğum topraklarda, Yıllarca uzak kaldım uzaklarda, Yalnız tek başına, Dostlardan, kardeşlerden, çocukluğumdan. Siyah saçlarımla gören gözlerimle tutan dizlerime göçtüm köyümden. Aradan yillar geçti Bıraktığım çocukluğuma gençliğime sağlığıma dönmek istedim. Beyazlamış saçlarımla görmeyen gözlerimle tutmayan dizlerimle. Meğer hepsi hayalmiş Döndüğüm topraklarda sadece yaşlılığımı yorgunluğumu buldum. Ümitim olan topraklarda.
Ahhh Ustam Ahhhh Aynı sizde ben gibi ( bende siz gibi ) benimde benden benliğim gitti.gözler görmez,kulaklar iyi duymaz,her yerim ağrılar içinde.olup ağzımda Diş bile kalmadı.(ağla) yaş deseniz Almış başını gidiyor.:confused: bir ayağım çukurda.:rolleyes: daha ne sayayım Ama Allah Size,Sizlere Sağlıklı Uzun Ömür versin İnşallah.Saygılarımla.