Biri Gpr 3d Sistem'mi Dedi ? | Define işaretleri ve anlamları

Biri Gpr 3d Sistem'mi Dedi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wolf_52

Kullanıcı
aleyna aleyküme sellam warning ustam hayırlı uğurlu olsun yeni bölmümüz... burda bir abimzde exp 5000 3 d var gözlük falan tüm donanımı mevcut... lakin ben çubuğa inadığım kadr bu makneye inammıyorum.. senin değerli görüşünü almak istedim....

Warning

Kullanıcı
usta ne demek istedin, ben mi yanlış gördüm anladım.

Ustam kusuruma bakmayın yorgunluk bilirsiniz el işindeyiz işim yoğun bu aralar profil resminiz yoktu yada benim pc de gözükmedi ondan dolayı Avatar yani kendi profil resminizi yüklemeniz sizin aleyhinize olumlu sonuç verecektir ifadesini kullanmamışım kusuruma bakmayınız şimdiden anlayışla karşılayacağınıza eminim teşekkür ederim selametle

Sent from my iPhone using Tapatalk

Warning

Kullanıcı
aleyna aleyküme sellam warning ustam hayırlı uğurlu olsun yeni bölmümüz... burda bir abimzde exp 5000 3 d var gözlük falan tüm donanımı mevcut... lakin ben çubuğa inadığım kadr bu makneye inammıyorum.. senin değerli görüşünü almak istedim....

Ustam bu konuda fikirlerimi düşüncelerimi bilirsiniz ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
MERHABA
burdan turkiyeden alinmaysa pek ise yaramaz fakat okm den kiliseye kayitli birisi alip soktuysa ozaman super is yapar birde uzman olmak gerekir yoksa cok yanilrtir.

Warning

Kullanıcı
S.a. warning ustam hayırlı uğurlu olsun yeni bölmümüz.
Aleykum selam sevgili ustam bu ara fazla ilgilenemiyoruz hakkınızı helal edin kendimize geldiğimiz vakit daha güçlü ve arge çalışmalı bir bölüm olarak canlandiracagiz Allah cc izni ile insaallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...