Birileri bizi gözetliyor | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Birileri bizi gözetliyor

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Oda değilde biri çıkar der 2050 - 2200 lü yıllardan geldim kehanet söyler bize gelene bak geçmişten takip edilmek nedir yahu bari az ilerden gelseler. 😂😂😂😂

balkaya34

Kullanıcı
Ustalarım uzun zamandır düşünüyorum sonunda sizinle paylaşmak istedim.
Resimde de gördüğünüz gibi Ustamizin açtığı konuyu yanlışlıkla hortlattim ancak Konu sahibi ustam en son 2018' de siteyle girmiş görünüyor, ancak benim yaptığım paylaşım konu sahibi tarafından pegeniliyor.

Buradan anlaşılıyor ki ustam halen aktif ve bizi takip ediyor. Bu konuda bir fikri olan var mı.
Usdam benim yerimede yazmışlardı, Siteye sordum bu benim nikim ben yazmadim.bunu kimyazdi dedim,
GOOGLE yazmıştır dediler tabiiki inanmadim ama bir dahada olmadı,
Sonra bir ara Çalkaya28 yazdı bende dahil bazi arkadaşlar calkayaya selamlar filan yazdik ,Ondanda bir cevap.çıkmayınca ben olayi anladim.ve daha yazmadım,

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Tahminimce gizli modta giriş yapmış

Usdam benim yerimede yazmışlardı, Siteye sordum bu benim nikim ben yazmadim.bunu kimyazdi dedim,
GOOGLE yazmıştır dediler tabiiki inanmadim ama bir dahada olmadı,
Sonra bir ara Çalkaya28 yazdı bende dahil bazi arkadaşlar calkayaya selamlar filan yazdik ,Ondanda bir cevap.çıkmayınca ben olayi anladim.ve daha yazmadım,
Bu durumda yani uzun süre gelmeyen ama beğeni veya yorum yapan 4 kişi varmış. Bozkurt usta 2016 daki server taşınmasından sonra bu durumun oluştuğunu söyledi.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,

2016 yılında siteyi bir sunucudan farklı bir sunucuya taşıdık, bu esnada bazı konu ve üyelikler silindi, bu tür beğeni gibi durumlar ile karşılaşmanız mümkündür. Herhangi olumsuz bir durum doğurmaz.

Dikkatin için teşekkür ederim @MAVRAN ustam.

Reedmann

Kullanıcı
Benim tel arada kendi kendine Bluetootha geçiyor davranışından anlıyorum şebeke var yavaşlayınca tamam diyorum yine geçti Bluetootha bir kaç defa uçak moduna alıyorum tekrar düzeliyor Konuyla alakalı değil ama yinede sormakta fayda

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Benim tel arada kendi kendine Bluetootha geçiyor davranışından anlıyorum şebeke var yavaşlayınca tamam diyorum yine geçti Bluetootha bir kaç defa uçak moduna alıyorum tekrar düzeliyor Konuyla alakalı değil ama yinede sormakta fayda
Yok o kadar değil :) filtreye takılan kelimeleri dinlerler veya teknik takip başlatılır onun için dinlerler, dinleme konusunda google poliisten daha tehlikeli :)

Son düzenleme: