Böyle Biyer Varmı Yaaa Yardım Eden Olurmu Ustalar | Define işaretleri ve anlamları

Böyle Biyer Varmı Yaaa Yardım Eden Olurmu Ustalar

reesen

Kullanıcı
k6kyHMf.jpg

r3HyZxT.jpg

cP6T7gJ.jpg

98ebQ1x.jpg

7ZP2G16.jpg

NOskyos.jpg

vcQcQSo.jpg

XkOXPeg.jpg

gB0xAi4.jpg

vQpX7ld.jpg

WIJ5mls.jpg

DNeNbNM.jpg

sYkezZH.jpg

1mE2MwL.jpg

UyP0vMQ.jpg

hHgxdmo.jpg

4FXJn6F.jpg

vUZ9yxP.jpg

TrllMrA.jpg

k6wsBRR.jpg

rTvO153.jpg

2MJTQT2.jpg

2WB1ly0.jpg

c85W8gQ.jpg

jrwLTw4.jpg

IUPP891.jpg

JK18BQD.jpg

cktVHij.jpg

xMaxbD6.jpg

wANU2Kf.jpg

RWjILkf.jpg

8MU6i8c.jpg

wolf_52

Kullanıcı
sıtatüsü yüksek brine ayit mezar odası... işcilği zorr dur... burayı bir dene alllah yar ve yardımcınız olsun..en değerlisi bu lakin ebediyete kapalı gibi duryorr...

guido

Kullanıcı
eski hiristiyan yerlesim yeri oldugu belli ...isladigin yerdede bölgeyi tarif ettigi belli tabi tam secemedim ama bölgede baska birseylerdende bahsediyormu pek secemedim ancak bir kücük dikdörtgen gördüm isladigin isaretlerde o bölgede tarif edilen mezardan bahsediyor .bence güzel bir yer ama biliyorsun daglara kacan dinini orada yasamayan hiristiyanlar da degerli birseyler varmidir ...orasi herkezin kendi bilecegi birsey ama arastirmaya deger bir yer .....tabi bunlar yorumdur araziyi görmedigimiz icin detayli inceleme olmadigi icin yorum olarak kalir

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
wolf 52 kardeşimiz bazılarını cizmiş.
açılanlardan çok daha fazlası var. bence bir medeniyetin yaşamında, gizlemek istedikleri,gerek ibadet gerek gerek günlük hayatlarında gerekli mekanların zemin altına yapıldığı bir bölge. ciddi boyutta kapalılar olduğunu gözlemliyorum. başarabilen için ,boşluk sistemi ile tespit edilerek,mahiyetini anlamak mümkün. mezar odaları çıkabileceği gibi,çok daha hacimli yerler mevcut.

reesen

Kullanıcı
ERSAN KARDEŞİM BEN ORANIN ÜSTÜNÜ TEMİZLEDİM ÜSTTE RESİMLERDENDE GÖREBİLİRSİN

Üst Alt