Böyle Küp Bulunabilir | Define işaretleri ve anlamları

Böyle Küp Bulunabilir

esrarengiz2828

Kullanıcı
Emeğine sağlık, sonunda beni ikna ettin.
her defineciye lazım vidyoları izle ustam @ASİAVCII ustam bile burda çoğu ustam kullanıyo zaten bu işte şart olan çubuk ve cihaz ben cihaz satmıyorum onun için açtığımız veya başkasının açtığı yerleri bakmakta bire bir bi vidyo vardı arkiolkların bi yeri açıp gözden kaçacak kadar küçük ve eşi benzeri olmayan esrler çıkardıkları onu atsaydım bulamadım heralde tam ikna olurdun ustam kendimden örnek vermiyorum izinliye inşallah saygı vede sevgilerimle;)

MAVRAN

Vip Üye
Asla böyle bir düşünce içinde olmadım. Sadece her defined gibi bendede böyle bir aletin olması gerektiğine ikna oldum. Yoksa size bir sözüm yol. Yanlış anlaşıldığım için Üzgünüm. Hakkınızı helal edin.

esrarengiz2828

Kullanıcı
Asla böyle bir düşünce içinde olmadım. Sadece her defined gibi bendede böyle bir aletin olması gerektiğine ikna oldum. Yoksa size bir sözüm yol. Yanlış anlaşıldığım için Üzgünüm. Hakkınızı helal edin.
ustam yok zaten ben o konuda kastetmedim ne özrü esas ben yanlış anlaşıldıysam özürdilerim ben benden başkasıda bu işe kendi çapında bişeyler yapsın veya yaşasın diye şeyaptım saygı vede sevgiler ustam

maceracı37

Kullanıcı
şöyle bir düşünce geçti aklımdan bizlerde bunlar gibi 3-5 kişi toplansak makinalarla araziye çıksak ve yakalansak sonuç ne olurdu acaba yok yok bunu düşünmek bile suç bizde))

Üst Alt