Boks | Define işaretleri ve anlamları

Boks

burgaz

Kullanıcı
Bu konu sakadan anlayanlar icin.Ustalar hep dedi"topal ayinin kesik ayani bul" ve "Orozun kesik kafasini bul"Burnunu her yise sokan insanlarin neyini keserler,tabi ki burnunu.Bu insanin burnunu arayimmi?Faydam olurmu burundan,oksa yslak bezleri hazirlayim mi.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Bence burnu boşver baktığı yere sende bak,Orda mahsen ve mezarlarını ziyaret eder bir Fatiha okursun yerlerini merak edersen işaretli yerleri toptan alırsın resimlere, bizde yardımcı oluruz kardeşimize selametle

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
güzelmiş, erdem hocayı dinle bakalım neler bekliyor seni.
bu zamana kadar bendeki yüz den güzelini görmedim.
ama doğal mıdır değilmidir ? tartışma içindeyim kendi içimde :)

DSC04357.jpg

saidzeyd

Kullanıcı
kaya üzerin de resmen sanat işlemiş adamlar bir den fazla yüz çizmişler çok güzel

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
güzelmiş, erdem hocayı dinle bakalım neler bekliyor seni.
bu zamana kadar bendeki yüz den güzelini görmedim.
ama doğal mıdır değilmidir ? tartışma içindeyim kendi içimde :)

DSC04357.jpg
Ustama hadsizlik yapmak istemem fakat Horasanla çene kısımları yapıştırma gibi,Doğal olasılığını kaldırır vaziyette

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
estafurulah erdem usta, yüz kısmının taş yapısı oldukça kırılgan ve kum taşı gibi,hani ovalarsın dökülür ya,çöl kumu gibi.horasan olayını çok bilemiyorum.
alakana teşekkür ederim,konu sahibi arkadaşın konusu bölünmüş gibi oldu.kusuruma bakmasın.örnek diye attıydım. bunun karşı tarafında ağaçlar arasında sık ağaçlık arasında üst üst konulmuş gibi taşlık alan vardı,giripte incelemek oldukça zordu.bakmadım.

konu sahibinin konusuna devam edelim.dilerseniz bu konu eski konular içinde var.güncelleriz.
iyi forumlar.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Burgaz usta burun çok çok önünü veriyordur,onuda resimi biraz geniş alırsın ustalarımla yardımcı olmaya çalışırız İnşaAllah

Üst Alt