bu bir horasanmıdır? | Define işaretleri ve anlamları

bu bir horasanmıdır?

ulgeray

Kullanıcı
bu bir horasan mı dır ustalarım ?

harbici ustam v kayasından cektiğim resim

Son düzenleme:

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: bu bir horasanmıdır?

son olarak mavi dairenin olduğu yerde çok şaibeli duruyor. orayı da kontrol !!!

Son düzenleme:

ulgeray

Kullanıcı

baktığı noktalar kontrol dediğiniz yerde gecen günkü v işaretinin oldugu kaya var.birde o delik sadece o kadar. derinliği yok ustam.bu kayanın oldugu dere yatagını baska bır acıdan yükliyim. yani v işaretinin oldugu kayanın üstüne yaslanarak çekmiştim.hemen yüklüyorum ustam. siz daha iyi anlayacaksınız. bu resmı cektiğim mesafede gecen gün amedli ustamın soru işaretiyle gösterdiği yerdir.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

baktığı noktalar kontrol dediğiniz yerde gecen günkü v işaretinin oldugu kaya var.birde o delik sadece o kadar. derinliği yok ustam.bu kayanın oldugu dere yatagını baska bır acıdan yükliyim. yani v işaretinin oldugu kayanın üstüne yaslanarak çekmiştim.hemen yüklüyorum ustam. siz daha iyi anlayacaksınız. bu resmı cektiğim mesafede gecen gün amedli ustamın soru işaretiyle gösterdiği yerdir.

oraya asidi bol açılmamış bir kolayı döküyorsun. yani kapak dediğin yere...

bir de yanda kapakla irtibatı olmayan yerlere döküyorsun kolayı...

ardından aradaki köpürme farkını da sitemizde anlatmanı bekleyeceğim senden.

burası bir anıtta olabilir fikrine kapıldım önce. çünkü aradığım oyma burda yok sandım ama kapama dediğim yerin resme göre sol yanında aradığım kare oymasını net gördüm. burada emin olmak içinde boşluk kontrolü yapılır. çubuk vasıtası ile. saygılar

Son düzenleme:

ulgeray

Kullanıcı

peki ustam ben kayaya kolayı döküp köpürme farkını yaecagım. anladıgım köpürme farkını yaratacak olan kayanın cinsi olacaktır değil mi? yoksa altı boş olan yerde çok fala köpürecektir .

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

peki ustam ben kayaya kolayı döküp köpürme farkını yaecagım. anladıgım köpürme farkını yaratacak olan kayanın cinsi olacaktır değil mi? yoksa altı boş olan yerde çok fala köpürecektir .

evet aynen öyle. aradaki fark,,, kayanın cinsinden dolayı anlaşılacak.

birinin hamurunda kireç var diğeri taş oğlu taş. sence hangisi köpürür? işte bunun sonuçlarını yazmanı özellikle istiyorum arkadaşım.

ulgeray

Kullanıcı

elbette kireç köpürecek ustam. detaylı bir şekilde inceleyip siteye edindiğim bilgileri elimden geldiğince anlatacağım.

ida10

Kullanıcı

evet aynen öyle. aradaki fark,,, kayanın cinsinden dolayı anlaşılacak.

birinin hamurunda kireç var diğeri taş oğlu taş. sence hangisi köpürür? işte bunun sonuçlarını yazmanı özellikle istiyorum arkadaşım.
kolayla horasanın ne alakası varkı bır mezar kolayla bulunacak kadar basıtmı

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

kolayla horasanın ne alakası varkı bır mezar kolayla bulunacak kadar basıtmı

sana da hak veriyorum ida. konu sahibi konusundaki sorumu cevaplasa anlam kazanırdı. ama cevaplamamış.

galiba, sendeki horasan kolayla anlaşılmayacak kadar kaliteli, o zaman sende yerine porçöz döküver.