Bu bir mahsen girisimi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Osim

Kullanıcı
PİXSEL ÇOK KÖTU HİÇ BİRŞEY ANLAŞILMIYOR
Eyvallah
orayı gören sizsiniz,öyle diyorsanız öyle olsun..
şunu sorayım bulduğunuz odada duvarında mum yeri diye tabir ettiğimiz,10-20 cm Genişlikte küçük pencere varmıydı?
Var usta içeri 1 mt genişliğinde kıvrımlı kenarları örülü 4mt uzunluğunda bir koridorlar odaya giriyorsun ortasında 3mt çapında bir yuvarlak ortası delik bir taş var lakin sıkıntı şu ki tavan taşıyıcısı olan sutun tam üzerinde

A21MEDLi

Admin
o küçük mumluğun ''iç genişliği'' kaç cm.di?

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Dikkat ediyorum da @A21MEDLi ustam elinden geldiğince size yön vermeye çalışıyor. Amacı ise sizi hedefinize ulaştırmakta katkı sağlamak ama bunlar görselsiz sadece ezber işe girer. Yorumcuyu da yorar yorumlatanıda yorar. Dilerseniz sağlıklı bilgi için görselinizi ekleyin ondan sonra tekrar konu üzerinden fikirleşelim. @A21MEDLi ustanın dediğiyle sizin sunduklarınız pek istenilen düzeyde uyuşmuyor. Usta tahminiyle sizi sunamadıklarınızla daha doğrusu sunmaya çalıştıklarınızla yakalamanın çabasında ama bu iki tarafıda yoruyor. Selametle.

A21MEDLi

Admin
Dikkat ediyorum da @A21MEDLi ustam elinden geldiğince size yön vermeye çalışıyor. Amacı ise sizi hedefinize ulaştırmakta katkı sağlamak ama bunlar görselsiz sadece ezber işe girer. Yorumcuyu da yorar yorumlatanıda yorar. Dilerseniz sağlıklı bilgi için görselinizi ekleyin ondan sonra tekrar konu üzerinden fikirleşelim. @A21MEDLi ustanın dediğiyle sizin sunduklarınız pek istenilen düzeyde uyuşmuyor. Usta tahminiyle sizi sunamadıklarınızla daha doğrusu sunmaya çalıştıklarınızla yakalamanın çabasında ama bu iki tarafıda yoruyor. Selametle.

haklısın ustam,konuyu açanlar bizim sorduklarımızın üstüne pek düşmüyorlar,hep kendi doğrultularından hareket edince ister isteme,sorularımız GÜMe gidiyor..

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
haklısın ustam,konuyu açanlar bizim sorduklarımızın üstüne pek düşmüyorlar,hep kendi doğrultularından hareket edince ister isteme,sorularımız GÜMe gidiyor..
Böyle devam ederse ya o kolonla kavga edicez bir an önce aradan çıksında yolumuza bakalım diye yada kolon oraya nasıl gelmiş onun üzerine yoğunlaşıcaz. Definecilikte muazzam kayıp denir buna. Görseller tam sağlanmadan destek vermemenizi tavsiye ederim ustam. Hem sizin emeğiniz hem de karşı tarafın beklentileri açısından daha sağlıklı olur. Sonuçta siz gönülden destek veriyorsunuz biri çıkıp deseki neye dayanarak böyle böyle oluyor diye ben de dahi hepimiz net cevap veremeyiz. Kurallarda görsel sunmaları şart diye biliyordum.