Bu görüntü nedir | Define işaretleri ve anlamları

Bu görüntü nedir

balkaya34

Kullanıcı
Selam arkadaslar ,, Bu güzel görüntüyü görünce karşisina oturup bu güzellıgi seyretdim ama ne anlatiyor anlayamadım.en altta sanki ana kiz bir birinin saçını örüyor gibi

Ekli dosyalar

• DSC_0055 (1).jpg
    DSC_0055 (1).jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:

KOMAGENE

Kullanıcı
ustaların dikkatini çok enteresan bir yere çekmek isterim normal işaret çözümlerinde bir yada birkaç işaretten asıl ana işarete gidilir burda ekranın sol alt tarafında ok işaretiyle gösterdiğim 1-2 ve 3 numaralı taşlar var bunlara peri bacası diyelim tam karşısında yine ok ile gösterdiğim 1-2 ve 3 numaralı taşlar peri bacaları var orda bir dördüncü varmış gibi ama peribacası değil o
enteresan bir durum daha söyleyeyim 2 ve 3 numaralı peri bacasının sutunu taş karıştırılmış horasan gibi dururken üstündeki şapka yanı taş horasan değil
asıl önemli durum şu muhtemelen 3 taşın arasındaki mesafe eşit adımdır

Ekli dosyalar

• DSC_0055 (1).jpg
    DSC_0055 (1).jpg
    2.4 MB · Görüntüleme: 24

balkaya34

Kullanıcı
ustaların dikkatini çok enteresan bir yere çekmek isterim normal işaret çözümlerinde bir yada birkaç işaretten asıl ana işarete gidilir burda ekranın sol alt tarafında ok işaretiyle gösterdiğim 1-2 ve 3 numaralı taşlar var bunlara peri bacası diyelim tam karşısında yine ok ile gösterdiğim 1-2 ve 3 numaralı taşlar peri bacaları var orda bir dördüncü varmış gibi ama peribacası değil o
enteresan bir durum daha söyleyeyim 2 ve 3 numaralı peri bacasının sutunu taş karıştırılmış horasan gibi dururken üstündeki şapka yanı taş horasan değil
asıl önemli durum şu muhtemelen 3 taşın arasındaki mesafe eşit adımdır
Ben burda karşıdagın ortasina kadar indim aslinda bu görüntü ile benim durduğum noktanın arasında geniş bir dere yatagi var.
Böyle bir kare yakalamak.icin uğraştım.
Aslinda cok.ilginc işler vardı .Mesela belirli nokdalarda özel olarak toplama taş yığınları vardı.

Üst Alt