Bu Günlere Nasıl Geldigimizi Unutanlara? | Define işaretleri ve anlamları

Bu Günlere Nasıl Geldigimizi Unutanlara?

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
maceracı kardeşim, yakın tarihimize ışık tutan aydınlatıcı ve izlenmesi gereken bir çalışma olduğunu söylemek istiyorum.
biraz rahatsızım tamamını izleyemeyeceğim,inşaallah vakit buldukça izlemeye çalışacağım.
emeğine sağlık.

maceracı37

Kullanıcı
begenen begenmeyen arkadaşlarıma çok teşekkür ederim malum kar kış sebebiyle araziye çıkamıyoruz elimde paylaşacak bilgiler görseller olmadıgı için bunuda çok begendigim için siz degerli ustalarım ve kardeşlerimle paylaşayım dedim

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
maceracı ustam çok teşekkürler ALLAH razı olsun gözlerim dolarak izledim işte gerçek kahramanlar bunlar birde bunların kartondan olanları var gerisini yazmayım .

maceracı37

Kullanıcı
maceracı kardeşim, yakın tarihimize ışık tutan aydınlatıcı ve izlenmesi gereken bir çalışma olduğunu söylemek istiyorum.
biraz rahatsızım tamamını izleyemeyeceğim,inşaallah vakit buldukça izlemeye çalışacağım.
emeğine sağlık.
geçmiş olsun ustam kar kış soguk malum biraz ara ver şu arazi işine hem siz rahat edin hemde çubuklar rahat etsin biraz:D

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
geçmiş olsun ustam kar kış soguk malum biraz ara ver şu arazi işine hem siz rahat edin hemde çubuklar rahat etsin biraz:D
ustam bizim ki bir araya gelip hasret giderme arkadaşlar la bu hafta öylesine bir araya geldik yaz gelince de mangala çıkarız daglara ankara gurubu olarak.