Bu işaret ne ifade ediyor ?

DADAŞBOZKURT

Kullanıcı
Bu işaret ne ifade ediyor olabilir. Sayın ustalarım.

Ekli dosyalar

• IMG-20220707-WA0000.jpg
    IMG-20220707-WA0000.jpg
    214.3 KB · Görüntüleme: 27

DADAŞBOZKURT

Kullanıcı
Tam kesin olarak mezarmıdır acaba sayın ustalarım bir fikri olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Tam kesin olarak mezarmıdır acaba sayın ustalarım bir fikri olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
Öncelikle Selamûn Aleykûm. Şimdi farzedinki evet kesinlikle mezar dedik hepimiz. Mezarın yerinin nerde olacağını biliyormusunu? Biraz daha görsel ekleseniz biz direk işaretin baktığı yere odaklansak, veya detay girseniz pulluğa mı takıldıda çıktı sizmi açtınız yani nerde nasıl bir vaziyette buldunuz?

TRUVA

Admin
İsaretin 40m mesafe gibi uzaklıkta kuzeybatı yönündeki noktada bir asker mezarın olacak. O alanı incele ne var resimle görelim

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
İsaretin 40m mesafe gibi uzaklıkta kuzeybatı yönündeki noktada bir asker mezarın olacak. O alanı incele ne var resimle görelim
Ustam işaret sabit mi değil mi daha onu bile bilmiyoruz. Siz sabittir diyerekten yön veriyorsunuz ama bana kalırsa o işaret tahribe uğramış halde sadece emare sağlam. İşaret bu bölgede diyor ama işaret aslıyla mı duruyor yoksa değişmiş haliyle mi. Şahsen ben çelişkideyim bu konuda. 🤷‍♂️

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Haklisin konu sahibi isteklerimizi yerine getirirse olay netlesir
Kesinlikle ustam bu tür konularda hem biz emin olamıyoruz hemde sağlıklı bilgi veremiyoruz. Siz sabit olarak doğru noktayı verirsiniz işaret oynamıştır başka yöne gider işlem yapar suç işareti bozanda değil tarif edende olur. O yüzden konu sahibi arkadaşın en kısa zamanda gerekli detay ve görselleri eklemesini rica ediyorum. Aksi halde konu boşa düşecektir.

Üst Alt