Bu Nedir Ustalar | Define işaretleri ve anlamları

Bu Nedir Ustalar

Yörük2006

Kullanıcı

Yörük2006

Kullanıcı
erşan usta bu alanda ayak girecek şekilde yuvarlak sunaklar var diz kapağına kadar derinliği var kaya yapısı aynı bu şekillerde giriş sunagın hemen dibimi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
ebe güzel kardeşim,resimlerin kalitesini bir düzenlesen.biraz da çekimde cimrilik yapmasan. bizlerde emin olarak yorumlama şansına kavuşsak. o kadar konu açıyorsun ki ,bazı eksiklerden çoğunu anlama şansın bile olamıyor.
ayak çapındaki bir sunağın girişinin hemen altında olması çok zayıf bir ihtimal. odası genellikle girişten daha yakındır.kaya ile bağlantılıdır. ama tünelli bir girişte ,odaya istenilen derinliğin verilebilmesi için,kayanın meyilli düşük tarafından ve bir kaç m. açığından olur. ayrıca kayanın üstünde ve üste yakın olan oymalar da mesafe ve giriş biraz uzaklaşır. tarif ettiğim yan duvar da olanlar için. bunların da şekilleri yön olayını değiştirmez.

Yörük2006

Kullanıcı
ikizceli ustam meşhur çubukcuylan gezerken öle tesadüf gördüm zaten ön tarafını kazmışlar o dediğim sunagı büğün çekebilirsem atarım ustam çok orjinal bir sunak içindeki yagmur suyu bile hala duruyor yani

ikizceli

Kullanıcı
sen çubukcunun dahi olanını bulmuşsun. konularındaki yerleri gezmişsinizdir. merak ediyorum ,paylaştığın yerlerde bir şeyler tespit edemediniz boşmu çıktı yoksa. bilhassa gece çektiğin bir kayalık vardı.
oradan neler söyledi. içeriyi es geçelim o sende kalsın,girişinden odasına kadar belirledinizmi.
paylaşacağın sunakta neler söyledi. sen bir anlatıver. ben çubuk ustasını bir değerlendirebiliyormuyum bakim. dediklerini aynen anlatmanı bekliyorum mümkünse. hangi yerinde olursa olsun ,resmi paylaş ve ne tespit ettiğini.

Yörük2006

Kullanıcı
ustam kamlumbagamı dediğim hani sizin yorum yaptıgınız yerde maden var dedi , gece cektiğim o kayalık vardı ya onun sol tarafında kapakmı dediğim dev bir kaya vardı işte orasını 1 km çekti o kayalıklarda 4 metrede çok yüklü altın var dedi fakat girişi dabandaki toprakta dedi o paylaştıgım gece cekilmiş fotoların ortasında hemen

ikizceli

Kullanıcı
orası malzeme verecek görünümdeydi. girişinin yönünü ve zeminden olduğunu yazmıştım.
belki tam detaylı anlatmamış bazı detayları farklı anlatmış olabilir. bu tespiti yapması belli bir tecrübeye haiz olduğunu verir.

Yörük2006

Kullanıcı
ustam çok konuşuyor akıl ermedik kelimeler kullanıyo fazla dinlemedim gözüm çubukdaydı :)

Üst Alt