Bu Resim Hakkında Fikri Olan Varmı? | Define işaretleri ve anlamları

Bu Resim Hakkında Fikri Olan Varmı?

sempatik_06

Kullanıcı
Acaba ne olablir işçilik varmı? saygılarımla...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
karanar ustamızın işaret ettiği gibi böyle yere bir resim senin araştırmacılığına yakışmamış.seni incitmek için değil ,merakını bildiğim için dikkatini çekmek ve daha titiz olman adına yazıyorum. küçücükte bu tavsiyelerden kırıldığın olursa üzülürüm. hakkını helal et.

öngörün iyi. kayalar ayrı ayrı yerleştirme görünümünde. sol üst ve geniş oymanın olduğu yer ve üstü bak nasıl traşlanmış. burada işçilik yok demek bu işi bilmemektir. geniş oymanın olduğu yer içeri doğru devam ediyormu acaba göremiyoruz. kayalığın alt kısımları nasıl acaba başka bulgular varmı. ayrıca geniş oymanın üst sağında çizdiği yerde sanki sağ alt kısma bakar bir sürat görünüyor. o istikametinde ayrıca incelenmesinde yarar görüyorum. sağlıcakla kalınız.

sempatik_06

Kullanıcı
karanar ustamızın işaret ettiği gibi böyle yere bir resim senin araştırmacılığına yakışmamış.seni incitmek için değil ,merakını bildiğim için dikkatini çekmek ve daha titiz olman adına yazıyorum. küçücükte bu tavsiyelerden kırıldığın olursa üzülürüm. hakkını helal et.

öngörün iyi. kayalar ayrı ayrı yerleştirme görünümünde. sol üst ve geniş oymanın olduğu yer ve üstü bak nasıl traşlanmış. burada işçilik yok demek bu işi bilmemektir. geniş oymanın olduğu yer içeri doğru devam ediyormu acaba göremiyoruz. kayalığın alt kısımları nasıl acaba başka bulgular varmı. ayrıca geniş oymanın üst sağında çizdiği yerde sanki sağ alt kısma bakar bir sürat görünüyor. o istikametinde ayrıca incelenmesinde yarar görüyorum. sağlıcakla kalınız.

Evet ustam dediklerinize katılıyorum ve eleştiriye her zaman açığım hak konusuna gelince sizin hakkınız geçmiştır asıl. bilgi ve tecrübe kolay kazanılmıyor, bizimle paylaştığınız için ayrıca teşekkür ederim.o oyuk eğilerek içeri girilen biliyor ama daha önce açılmış mezar olma ihtimali yok. Aşağısı çok dik dağa tırmanır gibi tırmanıyorsunuz ve yukarı çıktıkça arazi düzleşiyor. Saygılarımla...

sempatik_06

Kullanıcı
bu şekilde büyük bir oyma neden yapılır acaba ve hiç ayakta duracağın bir yerde değil aşağıdan ve yukarıdan görüken bir yerde değil araştırmamı dahada genişletip bunu çözeceğim inşallah sizlerinde yardımı ile acaba bir mağara veya kapalı bir yerimi işaret ediyor...

sempatik_06

Kullanıcı
Ustalarım, yakında dedeyi ziyarete gideceğim. sarı kızda rahat mı bir bakayım. dönerken de bu konudaki tek resim olan mekana, bir bakmak istiyorum. resim işini anladım, lakin başka neye dikkat edilmeli, önemli nokta ney fikri olan varmı.

KOMAGENE

Kullanıcı
işçiliğin ağababası var ustadlarında belirttiği gibi daha fazla resim şart.. nelere dikkat edip etmeyeceğini ustalar yeni resimlerden sonra muhakkak söyleyecektır

Üst Alt