BU SABAH SİZLER İÇİN FOTOLADIM, | Define işaretleri ve anlamları

BU SABAH SİZLER İÇİN FOTOLADIM,

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
DEĞERLİ ARKADAŞLARIM,
sabah sporuna çıktığımda,fotoladım. amacımız manzara seyrettirmekmi yoksa başka bir nedeni olabilirmi sizce?

ikizceli

Kullanıcı
arkadaşlar yanlışlık yaparız düşüncesiyle olmalı hiç cevap yazmamış ankaralı ustam.
insan bir şeyler karalar.kale der kule der teleferik der.güzel manzara der.en azından bu şelale nerede der. bunda bir sakınca yok.
ama biz nedeni olabilirmi diye sorduğumuzdan olmalı.
senin gözünden kaçmamış sevgili kardeşim. istersen biraz daha yakından görelim.

üstten yaklaşık 7-8m.derinliğinde.
bazı yorumlarımızda mezar odaları ve mahzenler gibi yerlerin üstten açılımının imkansızlığına ,tünel başlangıcının tespit edilerek çalışmaların yapılmasının gereğini tavsiye ederdik. bir örnek olması adına fotolamıştım.
burayı boşluk sistemiyle üstten tespit eden üstten girebilirmi?
sağlıcakla selametle.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
çocuklugumun geçtigi yerlerde gezersen ustam hemen tanırım :D:D:D:D oraları çakma şelalenin arkasına saklamışlar bir de eskiden burada kömürcüler vardı oralar yıkılınca burası meydana çıkmıştı burasının bagluma çıktıgı söylenir bu bölge ermenilerin yaylasıymış eskiden civarda bunun gibi çok yer vardı bizim çocuklugumuz da içinden dere akanını biliyorum yukarılar da şimdilerde yerleşimin altında kaldılar belirlenen yerleri de buralar metro istasyonun duraklarına rastlatıyorlar tesadüf ya bizim ellerde.

ikizceli

Kullanıcı
çocuklugumun geçtigi yerlerde gezersen ustam hemen tanırım :D:D:D:D oraları çakma şelalenin arkasına saklamışlar bir de eskiden burada kömürcüler vardı oralar yıkılınca burası meydana çıkmıştı burasının bagluma çıktıgı söylenir bu bölge ermenilerin yaylasıymış eskiden civarda bunun gibi çok yer vardı bizim çocuklugumuz da içinden dere akanını biliyorum yukarılar da şimdilerde yerleşimin altında kaldılar belirlenen yerleri de buralar metro istasyonun duraklarına rastlatıyorlar tesadüf ya bizim ellerde.
biz şimdi tereciye tere satarmı olduk. gülücükleri bulamadım hoş gör.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
ustam buranın tam karşısında bir park var orada yıllardır bir tek mezar durur azıcık yüksek ce bir yerde yolun düşerse bir göz at derim hep şüpyle baktım.

karanar

Kullanıcı
arkadaşlar yanlışlık yaparız düşüncesiyle olmalı hiç cevap yazmamış ankaralı ustam.
insan bir şeyler karalar.kale der kule der teleferik der.güzel manzara der.en azından bu şelale nerede der. bunda bir sakınca yok.
ama biz nedeni olabilirmi diye sorduğumuzdan olmalı.
senin gözünden kaçmamış sevgili kardeşim. istersen biraz daha yakından görelim.

üstten yaklaşık 7-8m.derinliğinde.
bazı yorumlarımızda mezar odaları ve mahzenler gibi yerlerin üstten açılımının imkansızlığına ,tünel başlangıcının tespit edilerek çalışmaların yapılmasının gereğini tavsiye ederdik. bir örnek olması adına fotolamıştım.
burayı boşluk sistemiyle üstten tespit eden üstten girebilirmi?
sağlıcakla selametle.[/quot

kaç kez geçtim önünden hiç farketmemişim, ama görünen o ki sizden öncede birileri farketmiş ustam :)

GRİ

Kullanıcı
akarsuların arkası vede aktığı yerler hiç tartışılmazdır.
elinize sağlık kardeşim.

Üst Alt