Dedektör için Bluetooth Kulaklık Anlayan Varmı | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Dedektör için Bluetooth Kulaklık Anlayan Varmı

esrarengiz2828

Kullanıcı
bu tip bi kulaklık dedektöre olurmu alıcı vede vericili olursa eğer böyle bişey takmak istiyorum kablo işinden kurtulmak için anlayan ustalar yardım ederse sevinirim saygı vede selamlar

blutx

Kullanıcı
cihazlarda zaten kaliteli kulaklık kullanmak şart sesleri iyi duymak lazım usta,bahsettiğin blututh lu kulaklık olması lazım tahminimce fakat en güzeli böyle elektronik kulaklık değilde kaliteli normal kulaklık kullanmak

blutx

Kullanıcı
Aynen dediğin gibi esrarengiz usta manyetik veya elektronik kullanmak iyi olmaz dedektörde kulaklık v.s .En güzeli kaliteli bir kulaklık kablolu

esrarengiz2828

Kullanıcı
ustam öyle diyosunda bu kulaklık kabloları kaliteli bile olsa kopuyo onun için bulututlu yapcam bi arkadaşın dedektörüne yapmıştım biraz büyük olmuştu amma ses mükkemmel ötesiydi frekanslı kulaklık takmıştım sesi süper veriyodu ama biraz büyük radyolu deye ufak bişey takmam gerekiyor en ufak sesleri bile duyabiliyosun net hemde

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Bu konu eski ama bir şey denemiştim onu paylaşayım. Normal kulaklık girişini Bluetooth kulaklığa çeviren aparatlar var genelde arabalar için. Ben denedim, dedektör Bluetooth haline geldi ancak ses gecikmeli geliyor. Belki kaliteli bir modül olsa daha iyi sonuç alınabilir. Bendeki ucuz bir modüldü. Modülü kulaklık girişinden dedektöre takıyorsunuz. Kulaklığı Bluetooth ile eşleştiriyorsunuz, kablosuz dedektörünüz hazır oluyor.