Bunlar Çarpı Işaretimi | Define işaretleri ve anlamları

Bunlar Çarpı Işaretimi

Sado6161

Kullanıcı
selamun aleyküm ustalar resimleri incelerken gözüme takıldı acaba banamı öle geliyor diye sizinde fikirlerinizi almak istiyorum resimde işaretlediğim yerlerde çarpı işaretimi var yoksa benmi öyle görüyorum...saygılar.

Sado6161

Kullanıcı
ikinci resimde kapının sol tarafında işaretlemiş olduğum yer içinde hayvan başı fiğürümü var ustalar

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Sado ustam bana gore bu evin gizemi kendinde sakli resimde evet x var lakin resim yaniltmasi mi deilmi muamma birde kendimden biliyorum eskiden bu hobimin tavan yaptii siralarda dogada her kaya parcasini birseylere benzetir bir anlam cikarir olmustum resimlerini cekip evde incelediimde ase binbircesit sekiller hayvanlar vs ama bos yani ustam sen iyimi bu evi gozunle gor tesbit ettigin yerleri duvarlari horasan testinden gecir tokmakla sesini dinle aklina yatmayanlarda yardimci olalim saygilariml

Sado6161

Kullanıcı
Sado ustam bana gore bu evin gizemi kendinde sakli resimde evet x var lakin resim yaniltmasi mi deilmi muamma birde kendimden biliyorum eskiden bu hobimin tavan yaptii siralarda dogada her kaya parcasini birseylere benzetir bir anlam cikarir olmustum resimlerini cekip evde incelediimde ase binbircesit sekiller hayvanlar vs ama bos yani ustam sen iyimi bu evi gozunle gor tesbit ettigin yerleri duvarlari horasan testinden gecir tokmakla sesini dinle aklina yatmayanlarda yardimci olalim saygilariml
tşk usta alakan için gayem kendimi tehit etmekti.

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Ha birde dilkatimi crken kapida iki tane essik var biri kapinin esigi de digeri yani ustundeki ne odami essik eger oyleyse yerin iki essik arasinda gizli

Sado6161

Kullanıcı
Aynen usta iki eşik tespitin doğru iş konusuna gelince sıkıntı yok kaçta kalkarsam o saatte giderim

Üst Alt