Bunlar "define Mekani" Uyeleri Degildir | Define işaretleri ve anlamları

Bunlar "define Mekani" Uyeleri Degildir

burgaz

Kullanıcı
define mekani ustalari her zaman soyler"merdivenin altinda ve ustunde denemeli"burada merdivenin ustu bana kalmis.devami bekleyin.ustalar unutmadan sorayim bu konuyu kac bolum yapabilirim?
001-2-00671.jpg
001-1-21096.jpg

gıral

Vip Üye
Usta merdivenin önü yada arkası herzaman için geçerli olmayabilir. Yapılış amacını bilmek önemlidir. Buarada konuyu fazla bölme bizleri merakta bırakma:D

burgaz

Kullanıcı
Usta merdivenin önü yada arkası herzaman için geçerli olmayabilir. Yapılış amacını bilmek önemlidir. Buarada konuyu fazla bölme bizleri merakta bırakma:D
ustam burada tam bir dizi gibi oldu.coban geldi biraktik,ormanci geldi biraktik,polis geldi kactik.daha neler var neler......

ersan

Vip Üye
Ustam dikatli ol cok gecenler bende az bir kaya mezarlarini gezmeye ciktimdi isaret ararkene bir baksam havaya ystumde bur..DRON..ucagi geziyor az bir ayrilayim dedim bir araba sesi bir koca jep korucular tutular ne ariyirsun taslarda deye sordular bende dedim hanima cicek ekneye orman gubresi ariyirum dedimi korucukarda gulduler.onustan ustalar hep yere bakinmayin kim zaman havaya da bakin teknoloji cook ilerledi burda bu .dron..aletinlen cook arkadas bastilar.

Üst Alt