bunlar işret mi? | Define işaretleri ve anlamları

bunlar işret mi?

DRAGON-34

Kullanıcı
[I

Son düzenleme:

DRAGON-34

Kullanıcı
Cevap: bunlar işret mi?

DEĞERİLİ ustalar bu fotolardaki şeyler işret mi bu fotoları uzak resimlerinden yaklaştırıp kırparak yaptım fazla büyümeye bilirlerler ben işret dedim ama birkaç gözlerinden rahatsız arkadaşlardan başka benzeten olmadı bende sizlerim yorumlarına sunuyorum incelerseniz sevinirim

ersan

Admin

nerhaba DRAGON-34 usta burda guze batacak bir isaret guremiyorum sadece yukardan 3 cu rsimde olan kare deyen yer aldatmacaya cok benziyor ta uzaktan bir cekedin ustam resimleri belkimde kaya mezarlarini gurcedik ustalarim.

DRAGON-34

Kullanıcı

Dostum yorum için sağol

cantar

Vip Üye

her yer düz kayada burası niye böyle parçalı ayrıca bir kalp şeklinede benziyor
basit mezar olabilir...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

cantar ustama katılıyor bunların doğal olmadığını düşünüyorum. detaylı foto imkanı konuyu netleştirir. sağlıcakla selametle.

DRAGON-34

Kullanıcı

CANTAR ustam İKİZCELİ ustam yorum için sağ olun benim oradaki işaretim ASİAVCI ustamın kaya mezarları adındaki görsel konusunda olan işrete benziyor bu ve bunun gibi bir hayvana ısırtılan taş veya V işretinin içine yapılan dairemsi şekil kayada olan girişe yakın yerlere yapılyor sanırım.bu konumdaki dier işretler mesela yılan dediğim fil dediğim doğrumu bir inceleyip düşüncelerinizi söylerseniz sevinirim burası son yer ve bana göre sıvalı kaya buradaki işretler zayıf görülen ve cok küçük işretler benin bilgisayaarımın ekran çözünürlüğü kötü gözüm de pek iyi değil sizler incelerseniz memnun olurum unutmadan buradaki fil için belgesi fil ve deve filinde üzerinde kalenin oluşumunun 3 katlı şekli var diyor ben bu fili daha yakın fotolamak için gittim ama kayayı parçalamışlar elimde olan en yakın fotosu malesef bu foto

Son düzenleme: