Buranın Malı Nerede Olabilir ?

DeLiCebey

Vip Üye
Mrb arkadaslar 3 gen oymanın arkasında zamanın da ziynet eşyası cıktı , acaba baska malı da varmıdır varsa nerelerde olabilir ?

disikedi

Crazy Cat Lady
Kullanıcı

üçgen oyma ben neden göremiyorum acaba rica etsem gösterebilirmisiniz?benim çizdiğim yer değil sanırım.burası kapak gibi görünüyor.kontrol edin.ziynet eşyası bayan mezarlarında olur diye düşünüyorum.eğer başka gömüsü varsa mezarın içinde olabilir.başarılar dilerim..

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

delicebey kardeşim,normal malzeme için bu kadar emek verilmemiş olabileceğini düşünüyorum.
bazen,mezar odalarında oyma sayısınca ölü konulduğu görülmüştür. burada üçü bir yerde olabilir düşüncesi oluşuyor.tekli yi aradan bir kanalla ayırmışlar.
işaretin olduğu noktanın bir kademe altından olmalı. alanı yeterince önümüze alamıyoruz.ama baş ve yatan giriş yönünün veya en kötü ihtimalle odayı vermeli.
burada bir tespit yapmış olmalısın. bulgular alanın bir kaç yönünün titizlikle incelenmesini verir görünümde. sağlıcakla.

aliömer

Kullanıcı
Delicebey ikizceli ustama kesinlikle katıldığımı belirtmek isterim. Bir yerde üç ayrı noktada malın varlığını gösteriyor. Dediğiniz gibi ilk malı kadın zihniyet eşyası alındığına göre diğer iki malı eğer alınmadıysa vardır. Bu işaretin eşkıyayı işareti olabileceğini söyleyebilirim neden dersen ilk çıkan kadın zihniyet eşyası eğer küp içinde ve farklı metal ve buncuklardan oluşuyorsa bu düşüncemi doğrular. İkinci ve üçüncü mal ise daha kıymetli ve değerlidir. Kadın zihniyet eşyası bu işin rüşvetidir burayı kurcalayan olursa rüşveti alır başkada mal olmaz düşüncesiyle ayrılır. Diğer bir husus burada üçleme yapılmış bazı usta arkadaşlar bu konuda çokça şeyler paylaştılar üçlemenin Mana ve önemine dikkat çektiler. Burada güzel bir örnek paylaşılmış açıkçası yorum ve düşüncelerini merak ettiğimi belirtmek isterim

DeLiCebey

Vip Üye
Delicebey ikizceli ustama kesinlikle katıldığımı belirtmek isterim. Bir yerde üç ayrı noktada malın varlığını gösteriyor. Dediğiniz gibi ilk malı kadın zihniyet eşyası alındığına göre diğer iki malın eğer alınmadıysa vardır. Bu işaretin eşkıyayı işareti olabileceğini söyleyebilirim neden dersen ilk çıkan kadın zihniyet eşyası eğer küp içinde ve farklı metal ve buncuklardan oluşuyorsa bu düşüncemi doğrular. İkinci ve üçüncü mal ise daha kıymetli ve değerlidir. Kadın zihniyet eşyası bu işin rüşvetidir burayı kurcalayan olursa rüşveti alır başkada mal olmaz düşüncesiyle ayrılır. Diğer bir husus burada üçleme yapılmış bazı usta arkadaşlar bu konuda çokça şeyler paylaştılar üçlemenin Mana ve önemine dikkat çektiler. Burada güzel bir örnek paylaşılmış açıkçası yorum ve düşüncelerini merak ettiğimi belirtmek isterim
Çok teşekkürler Aliömer ustam verdiginiz bilgiler gayet güzel ve olumlu , diğer ustalarımızdan da yorum alabilirsek daha da aydınlanmış oluruz.

Üst Alt