Burası Kapak Olabilirmi | Define işaretleri ve anlamları

Burası Kapak Olabilirmi

osmanlı

Kullanıcı
selam ustalar bura giriş olabilirmi

Yanlızefe

Çırak
Kullanıcı

burada olmasın da nerede olsun. varsa tam ön kısmının açık görünümünü paylaşki giriş noktasından emin olalım.
kapak asla değil. bazı bilinçsiz yorumlar olabilir ,kim derse desin olmadığını bil.
Abi biraz geç oldu ama anladım ki senin farklı renklerde cizdiklerin farklı şeyler anlatıyor.burda ne var mahzen vs.hemen yakını galiba. Sarı v cizdigin mahzen olduğunu maviler yönünü veriyor Doğru mu.
ANLADIĞINA SEVİNDİM.

Moderatör tarafında düzenlendi:

osmanlı

Kullanıcı
selam u

burada olmasın da nerede olsun. varsa tam ön kısmının açık görünümünü paylaşki giriş noktasından emin olalım.
kapak asla değil. bazı bilinçsiz yorumlar olabilir ,kim derse desin olmadığını bil.
selam şuan fotolar bu kadar çeker atarım ama buranın arkası boş vurduğumda farklı bir ses cıkıyor arakası boşmuş gibi taş kopuğuda birbirini tutmuyor alta kuçuk bir delik var sopayı saldım baya bir gitti

wolf_52

Kullanıcı
ben cede kapak olcağını düşünmüyorum... ikizceli ustanın dediği gibi işretledi gibi önünü görmek gerk bu taşın mezar rı var dışarda... diyer resimlere bakdığım zamn isee kapalı mağra tünel işreti mevcut.. yerleşim yerine yakınsınz sanrım.... bridee at bağlama yeri gördüm kaya da... o işrete sırtınızı dayyıp resimlermisinz ilvetden... çok önem lii...

osmanlı

Kullanıcı
ben cede kapak olcağını düşünmüyorum... ikizceli ustanın dediği gibi işretledi gibi önünü görmek gerk bu taşın mezar rı var dışarda... diyer resimlere bakdığım zamn isee kapalı mağra tünel işreti mevcut.. yerleşim yerine yakınsınz sanrım.... bridee at bağlama yeri gördüm kaya da... o işrete sırtınızı dayyıp resimlermisinz ilvetden... çok önem lii...
s
selam resmi yukledim en geniş olan resim o şuan elimde yok bir degerlendiriseniz sevinirim

Üst Alt