Burası Nedir Ustalar | Define işaretleri ve anlamları

Burası Nedir Ustalar

bozkurt3838

Kullanıcı

wolf_52

Kullanıcı
2 ci resimde buraya girlmiş gibi duryorr kardeş sen burayı bu şeklde bulduysan açıksa şayet senden önce brisi davranmış demkdirr.. mezar odası burası..

Warning

Kullanıcı
Bu konuda @wolf_52 üstadıma katılıyorum dönem soygununa uğramış diğer fotoları göremediğim için herhangi bir şey yazamıyorum hayırlısı olsun üstadım

gurbetci

Kullanıcı
senden önce .birisi hizli davranmis acilmismis gibi duruyor.diger resimler bende gözüküyor,

sondurak

Kullanıcı

:eek::eek::eek::),,Merhabalar Bu Kadar Resim'den Çorba Çıkar Evvel ALLAH'cc .. Akılı Alet Aracılıgı ile Tabiki.. Hayırlı Olsun..

bozkurt3838

Kullanıcı
Ustalar 2 resim giriş alanı çok dar önceden girilmiş olabilir ama içerisi çok geniş ve uzun tam içeri bakamadım odalar vardı...

Birde Seten Taşının olduğu bölüm var gördüyseniz orayı biz açtık ama içerisi hep kum dolu ve 3 4 metre ileri gittiğimizde taşlar çıkmaya başladı taşların çoğunu aldık ama 2 tane biraz büyük taşlar vardı onları oynatamadık sonuç orada idi diye düşünüyorum ama pes ettik birşey bulamadık aceba aşağı doğrumu gitmek gerek

bozkurt3838

Kullanıcı
Burası Kayserinin Bir Köyü birçok yer altı şehri var kimsenin bilemediği çok eski mezarlar var doğrusu pek cesaret edemiyoruz içerlere girip bakmaya..

bozkurt3838

Kullanıcı
Yazın Sizlere Her mekanın ayrı ayrı resimlerini atmak isterim gerçekten çok çorba var ama pek bilmediğimizden birşeyler yapamıyoruz...

Eski Kağnı Arabası Var birde Mağaranın içinde Bayağı Eski İçeride Yapılmış Bir Kağnı Onun Resmini Çekemedim Yazın İnşAllah.
Bu işlerde yardımlara ihtiyacımız var .

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
geçmişte açılmış yerler zaman kaybı olur. gözden kaçan veya ulaşılamamış bir bölüm olsa dahi, tespit ederek belirlemek gerekir.
anlattığın bölgede mutlaka açılmamış olanlar da vardır. işaretli yerleri takip ederek,açılmamış olanlara yoğunlaşmak gerekir.

bozkurt3838

Kullanıcı
Sağ Olun Ustalar Memlekete Döndüğümde buralarla ilgilenecegim. ..
VE sizlere Gördüğüm Fakat Resimlerini Ćekemedigim Yeraltıılarını , Kağnı Arabasını Ve birçok Yerin Resmini Atacağım ve Yardımlarınızı Bekliyorum Teşekkürler Sağlıcakla Kalın...

Üst Alt