Buyuk Kaya | Define işaretleri ve anlamları

Buyuk Kaya

akinaral

Kullanıcı
Ustalarim bu kayada mavi kisim bosluk veriyor.carpi kisimlarda carpi oluyor.kayanin 1m uzerinden itibaren uzun bosluk veriyor.bazi yuzeylerde olmamasi gereken kucuk taslar var

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
bulmuşsun odayı ,açık havada keyfle sigara içiyorsun.:D
önce ,tespitteki tepkilerinden ,emin ol. çarpıda ne verir,kapandığında ne veriyor. bunları bilmelisinki yanılma olmasın. çizime gerek görmeden,bulduğun boşluğu onaylıyorum. ama sadece tespit ettiğin kadar olmamalı.
önce alt meyilden yatay bir geç bakalım daha alttanmı yoksa işaretlediğin yerdenmi başlıyor.
sonra kayanın üzerinden ,boşluğu takip ederek üstte devam et. bir yerde boşluğun genişlemesi lazım. sonrada ilk başladığı yerin derinliğini al. böylelikle olaya tam hakim olabilirsin.sağlıcakla.

akinaral

Kullanıcı
Ustalarim derinlik nasil alabilirim kayanin altindami bu giris

akinaral

Kullanıcı
Ustalarim yeni yeni bosluk almayi ogrendim :) gercekten acemiyim.mavi dikdortgen yer ust kisim dar alt kisim genis kayanin ustundede bosluk var.ama ikizceli ustamin dedigini yaptiktan sonra dikdortgendenmi baslamaliyim izin dahilinde tabikii;)

wolf_52

Kullanıcı
bulmuşsun odayı ,açık havada keyfle sigara içiyorsun.:D
önce ,tespitteki tepkilerinden ,emin ol. çarpıda ne verir,kapandığında ne veriyor. bunları bilmelisinki yanılma olmasın. çizime gerek görmeden,bulduğun boşluğu onaylıyorum. ama sadece tespit ettiğin kadar olmamalı.
önce alt meyilden yatay bir geç bakalım daha alttanmı yoksa işaretlediğin yerdenmi başlıyor.
sonra kayanın üzerinden ,boşluğu takip ederek üstte devam et. bir yerde boşluğun genişlemesi lazım. sonrada ilk başladığı yerin derinliğini al. böylelikle olaya tam hakim olabilirsin.sağlıcakla.
ustmam katlıyorum işretlemey bile gerek ypk kiltli taş mevcut girşde... oksit yapmış dışarı kusmuşş..

akinaral

Kullanıcı
Resimli olarak yeri gosterirmisin ustam burasina basla diye

Üst Alt