C Seklinde Kanal | Define işaretleri ve anlamları

C Seklinde Kanal

burgaz

Kullanıcı
sag tarafinda kanalin acik olan onun mezari mi.o kirmizi yer neden orda.yaninda agac koku yok,altinda ates yanmamis.

DRAGON-34

Kullanıcı
oranın altında bir mahsen olması gerekir diye düşünüyorum sanırım eşkiya işi lakin c kanal kaya mezarlarının üzerine çizilir

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

kanalın altında bak ne var. birde açılmaya çalışılmış yere bak ne göreceksin. ne anlayacaksın.
iyi tahmin edilmiş ama acemice çalışılmış yeterli tespit yaparak emin olunamamış.
hayırlı bayramlar burgaz kardeşim. bulgaristandaki bütün dindaşlarımızın da bayramını kutluyorum.
yurt dışında olduğun için bu kadar rahat yazıyorum.

burgaz

Kullanıcı

kanalın altında bak ne var. birde açılmaya çalışılmış yere bak ne göreceksin. ne anlayacaksın.
iyi tahmin edilmiş ama acemice çalışılmış yeterli tespit yaparak emin olunamamış.
hayırlı bayramlar burgaz kardeşim. bulgaristandaki bütün dindaşlarımızın da bayramını kutluyorum.
yurt dışında olduğun için bu kadar rahat yazıyorum.
sag ol ustam.kurban bayraminiz kutlu olsun USTALAR.

DRAGON-34

Kullanıcı
Hayırlı bayramlar Arkadaşlar işaretlemiş olduğum yerdeki bu işareti yani sanki bir hayvana ısırtılmış gibi duran bu pozisyon genelde mahsen olan yerlerde karşıma çıktı bu olay burada da mevcut ilk zamanlarda acaba doğal mı diyordum ama ne tesadüf ki her mahsenli kayalıkta karşıma çıkıyor..Siz değerli usta arkadaşlardan bu konuda fikri olan varsa hazır bir konu açılmışken bilgilenirsek iyi olur diye düşündüm konu sahibi arkadaş hakkını helal et senin konun çözümüne katkısı olur İNŞALLAH unutmadan bu mahsenin girişi kayadan ve ağzı kayayla kapatılmış oluyor VOLCAN işleri

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
Hayırlı bayramlar Arkadaşlar işaretlemiş olduğum yerdeki bu işareti yani sanki bir hayvana ısırtılmış gibi duran bu pozisyon genelde mahsen olan yerlerde karşıma çıktı bu olay burada da mevcut ilk zamanlarda acaba doğal mı diyordum ama ne tesadüf ki her mahsenli kayalıkta karşıma çıkıyor..Siz değerli usta arkadaşlardan bu konuda fikri olan varsa hazır bir konu açılmışken bilgilenirsek iyi olur diye düşündüm konu sahibi arkadaş hakkını helal et senin konun çözümüne katkısı olur İNŞALLAH unutmadan bu mahsenin girişi kayadan ve ağzı kayayla kapatılmış oluyor VOLCAN işleri
dragon usta , V işareti genelde her yerde karşımıza çıkar.. Ama bu fotoğraftaki yer gibi mahzen oda mağara tarzı yerlerde çok rastlanır. Özellikle girişlere yapıldığının idrakındayım.
Birde mezar veya direkt gömü için yapılanları var.. onlarıda az cok bildiğini umuyorum.. hayırlı bayramlar.

DRAGON-34

Kullanıcı
sana da hayırlı bayramlar burada dikkat edersen V işaretinin önü oyulmamış orada sanki bir parça var gibi duruyor bu olay buraya özel değil ben birkaç yerde bu olaya rasladım hepsi de büyük kayada ve kaya içndeki oyma mahsenlerde şunu da söyleyeyim bu işaretin parası kayanın içine aşağı ve ileri doğru bir tünel yapılyor o tünelin içine bir ceo -bir odacık yapılyor sonra burası horasan sıvayla kapatılıyor bu mahsenlere girince parayı veya saklıyı göremezsin kısaca makinalarla bu olayı görmek kolay olmuyor yanılmayalım

Üst Alt