Cami Halısı | Define işaretleri ve anlamları

Cami Halısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Baybars_SEO

Kullanıcı
Yasaklı
Cami Halıları

http://www.definemekani.com/forum/konular/forum-kuralları.2/

9- Özel Üyeler Hariç Kurallar Dışında İmzalarda Hiçbir Şekilde (Site İçi Link Hariç) Alım, Satım, Reklam, Link Verilemez.
Siteden süreli uzaklaştırılır.

10- Konularda Açık Olarak Paylaşımın URL'si Verilemez. Hiç Bir Şekilde Reklam Yapılamaz. Eklentileri Sunucularımıza Ya Da Büyük Dosya Upload Sitelerine (ÖRN:Rapidshare.com) Ekleyebilirsiniz.
Siteden süreli uzaklaştırılır. Özel Üyeler Hariç Kurallar Dışında İmzalarda Hiçbir Şekilde (Site İçi Link Hariç) Alım, Satım, Reklam, Link Verilemez.

10- Konularda Açık Olarak Paylaşımın URL'si Verilemez. Hiç Bir Şekilde Reklam Yapılamaz. Eklentileri Sunucularımıza Ya Da Büyük Dosya Upload Sitelerine (ÖRN:Rapidshare.com) Ekleyebilirsiniz.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
@Baybars_SEO ustam
Üyelerimizin veya mekanın konu açarak
Reklam paylaşmak veya satış yapmak gibi
Bir amacı yoktur

İçerik
Cami ile alakalı olduğundan
Şu an için uzaklaştırma vermiyorum
Tekrarı halinde
Forum kuralları uygulanır

Mekanımızda reklam vermek istiyor iseniz
@BoZKu®T ustam ile görüşe bilirsiniz

Konu tarafımca kilitlenmiştir

Forum Kurallarını Okuyunuz

http://www.definemekani.com/forum/konular/forum-kuralları.2/

9- Özel Üyeler Hariç Kurallar Dışında İmzalarda Hiçbir Şekilde (Site İçi Link Hariç) Alım, Satım, Reklam, Link Verilemez.

Siteden süreli uzaklaştırılır. Özel Üyeler Hariç Kurallar Dışında İmzalarda Hiçbir Şekilde (Site İçi Link Hariç) Alım, Satım, Reklam, Link Verilemez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...